Sportas

petrauskasSekmadienį Trabzone (Turkija) prasidėjo Europos zonos paskutinis bokso olimpinis atrankos turnyras, kuriame dalyvauja 196 atletų iš 43 Senojo žemyno valstybių.

Pergalingai turnyrą pradėjo Evaldas Petrauskas (60 kg – 27 dalyvių). Lengvo svorio kategorijoje, pirmoje kovoje, lietuvis 24:10 nugalėjo ispaną Ericą Pambanį ir antradienį aštuntfinalyje susitiks su Tomasu Vano iš Slovakijos, kuris 15:13 pranoko kaimyninės Lenkijos atstovą Dawidą Michelusą.

„Ispanas buvo greitas, panašaus stiliaus kaip ir mano, kovotojas.  Jo tikslas buvo kaip įmanoma daugiau suduoti smūgių iš distancijos, su kuo mes manau puikiai susitvarkėme. Vertinu savo pasirodymą teigiamai, įgyvendinau visus trenerių nurodymus, jaučiuosi pasitikintis savimi”, – sakė E.Petrauskas.

sunkiaatletisAntalijoje (Turkija) vykstančio Europos sunkiosios atletikos čempionato vyrų svorio kategorijoje iki 85 kg penktadienį Lietuvos atstovas šilutiškis Donatas Anuškevičius užėmė devintąją vietą.

B grupės varžybas laimėjęs 31-erių metų atletas dvikovėje surinko 348 kg (rovimas - 158 kg/stūmimas - 190 kg).

cempionas petrauskas murauskas 1pLietuvos boksininkai šiandien, penktadienį, baigia stovyklą Kijeve, kur beveik dvi savaites rengėsi olimpiniam atrankos turnyrui. Tiesiai iš Ukrainos sostinės Lietuvos boksininkai vyks į Turkiją, kur balandžio 13-22 d. Trabzone vyks kova dėl kelialapių į Londono olimpines žaidynes.

Olimpiniame atrankos turnyre kovos penki lietuviai – Edgaras Skurdelis (svorio kategorija iki 56 kg), Evaldas Petrauskas (iki 60 kg), Vladimiras Milevskis (iki 75 kg), Daugirdas Šemiotas (iki 81 kg) ir Vitalijus Subačius (virš 91 kg).

E.Skurdelis ir E.Petrauskas savo svorio kategorijose kovos dėl likusių keturių kelialapių į Londoną, V.Subačius ir V.Milevskis – dėl dviejų, o D.Šemiotas – trijų.

dalyviaiVilkyčių mokykloje sportuoja ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai. Mokyklos bendruomenė didžiuojasi mokinių sportiniais pasiekimais.

Kūno kultūros mokytoja Danguolė Černeckytė paragino mokinius pasikviesti savo šeimos narius, kitus giminaičius pasportuoti. Gera nuotaika ir buvimas kartu - pagrindinis šio renginio tikslas.

dziudo broliai sagalecSavaitgalį Alytuje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Šilutės sporto mokyklos du auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius).

lengvoji mulskis Staigirtas ir Sumskaite„Žemaitijos taurės 2012 m.“ dalyviai III etapo varžybose išsiaiškino stipriausius Žemaitijos regiono jaunučių ir jaunių lengvaatlečius.

krepsinis rajono fApie porą mėnesių trukusios rajono krepšinio pirmenybės šeštadienį pasiekė finišą. Sužaistos trejos rungtynės ir pagaliau paaiškėjo taurių savininkai.

Mažoji taurė atiteko „Šamams“, III vietą simbolizuojanti taurė atiteko „Naujam parkui“. Antroji liko „Chamau“ komanda, po atkaklios kovos nusileidusi rajono čempionais tapusiems „Juknaičiams“.

krepsinis rajono f4Sporto programoje turėtus 78 tūkstančius litų išdalijo Savivaldybės Sportinės veiklos dalinio finansavimo lėšų skirstymo komisija, kurios sprendimu bus paremti 20 sporto klubų ir palikta pinigų rajoninėms varžyboms rengti, ypač aukštų rezultatų pasiekusiems sportininkams bei jų treneriams premijuoti. 10 tūkst. litų liko rezerve.

sunkioji atletika gudavicius bataitis kikelasPo daugiau kaip dešimt metų pertraukos Šilutėje vėl vyko oficialios Lietuvos sunkiosios atletikos jaunučių - moksleivių (iki 15 m.) čempionatas.

Šilutei atstovavo trys Sporto mokyklos auklėtiniai ir visi pasipuošė medaliais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt