Sportas

boksas DSCF8338Marijampolėje surengtame III tarptautiniame Zigmo Katiliaus bokso turnyre, kurį organizavo Aldona Katilienė, dalyvavo 175 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Šilutės sporto mokyklai atstovavo trys boksininkai.

Untitled-1 copyJau dauguma girdėjo, kad pagaliau Šilutėje atsirado merginų, žaidžiančių futbolą. Už tai turime būti dėkingi futbolo entuziastėms Vilmai ir Giedrei, kurios ir buvo šio sporto atgaivinimo Šilutėje iniciatorės.

Ledo ritulys su GargzdaisVakarų ledo ritulio mėgėjų lygos „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse „Šilutė“ nusileido lyderiams Klaipėdos „Kirams-2“, taip pat  Mažeikių „Smūgio“ ir Gargždų „Ledžingos“ senjorų komandoms.

Zemaiciu Naumiestis COAŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko rankų lenkimo varžybos „Dėl absoliutaus nugalėtojo vardo“. Dalyviai varžėsi tik dešinės rankos lenkimo rungtyje.

Susitikimo metu Meras dėkojo už puikius jaunųjų sportininkų ugdymo rezultatus ir Šilutės vardo garsinimą. / Šilutės r. savivaldybės nuotr.Savivaldybės meras Virgilijus Pozingis 2012 m. vasario 24 d. pakvietė į Savivaldybę ir pasveikino Šilutės sporto mokyklos vadovą Aivarą Lileikį bei kolektyvą, tapus Sportininkų ugdymo centrų konkurso nugalėtoja tarp mažesnių miestų ir rajonų grupių.

medaliai atene 2Radviliškio sporto centre vyko Lietuvos mokinių aerobinės gimnastikos pirmenybių varžybos. Ši sporto šaka vis labiau populiarėja, pritraukia vis daugiau norinčių dalyvauti.

krepsinis sveksnos merginosŠilutėje vyko rajono mokyklų ir gimnazijų mergaičių krepšinio 5x5 varžybos.

Po atkaklių kovų nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos komanda: L.Kaktaitė, G.Brazaitė, A.Gumbelevičiūtė, G.Būdvytytė, K.Ambrozaitė, M.Montvydaitė, R.Pakutinskaitė ir A.Nausėdaitė. Švėkšniškės įveikė bendraamžes iš Katyčių 37:14 ir laimėjo prieš Vainuto komandą 60:10.

krepsinis nklSavaitgalį „Šilutės“ komanda susitiko su Vilniaus „Statybos“ krepšininkais. Tiek namuose, tiek išvykoje mūsiškiams nepavyko pasipriešinti varžovams.
Guodžia tik tai, kad svečiuodamasi Vilniuje „Šilutė“ pralaimėjo mažesniu taškų skirtumu.

Kęstutis Kemzūra. / ELTA nuotr.Kęstutis Kemzūra praeitą savaitę išvyko į JAV. Dvi savaites kitoje Atlanto pusėje praleisiantis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris aplankys nacionalinės komandos kandidatą Deividą Dulkį ir Liną Kleizą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt