Sportas

krepsinis mokiniu fMoksleivių krepšinio čempionate „Manija“ susitiko Šilutės pirmosios ir Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai. Į rungtynes atėjo daugiau žiūrovų nei į NKL varžybas, kai žaidžia „Šilutė“. Gimnazistų rungtynės buvo labai įdomios: daug tritaškių, dėjimų bei gražių greitų atakų.

knyga krepsinisPraėjusių metų pabaigoje dienos šviesą išvydo Lietuvos krepšinio 90-mečiui skirta knyga „Jie dovanojo Lietuvai krepšinį“, kurioje pristatyti garsiausi Lietuvos krepšinio treneriai.

1000 egzempliorių Lietuvos krepšinio federacijos išleistame leidinyje, kurį sudarė Stanislovas Stonkus ir Mindaugas Balčiūnas, nemažai vietos skirta ir keliems žymiems  Pamario krašto krepšinio treneriams.

Logotipas Silute copyŠilutės rajono savivaldybė skelbia NVO sporto klubų veiklos rėmimo 2012 m. projektų konkursą. Konkursui teikiami projektai turi būti orientuoti į sportinio meistriškumo ugdymą bei dalyvavimą Lietuvos ar Savivaldybės atskirų sporto šakų rinktinėse, masinį sportą ir sporto plėtotę. Pagrindiniai prioritetai - kaimo seniūnijų sporto klubų veikla, dalyvių skaičius ir neįgaliesiems skirti renginiai.

lengvoji Barzdys Bliudziute CiparisPanevėžyje sausio 13-14 dienomis vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės. Į jas vyko Šilutės sporto mokyklos trenerių Stasio Oželio ir Medardo Urmulevičiaus auklėtiniai, kurie parvežė ne vieną medalį. Nors tarp jų ir nėra auksinio, bet turime du antros vietos ir penkis trečios vietos medalius.

krepsinis nkl f3Savaitgalį Šilutės „Šilutė“ išvykoje žaidė su Marijampolės „Sūduva“, o namuose mūsiškiai parodė fantastišką žaidimą prieš Joniškio „Delikatesas“. Šių rungtynių metu svečių treneris nesugebėjo valdyti savo pykčio ir net apšaukė „Atėnės“ šokėjas.

sportininku pagerbimas f1Laisvės gynėjų dieną Šilutės rajono savivaldybėje surengtas geriausių 2011 metų sportininkų pagerbimas.

Sportininkus, kurie visus metus garsino Šilutės kraštą bei pasiekė aukštų rezultatų, rajono vadovai apdovanojo piniginiais prizais.

dulkysMan atrodo, kad visi vaikystėje svajoja apie tokias rungtynes. Šiandien išmušė mano valanda sužibėti”, - ištarė Lietuvos krepšininkas Deividas Dulkys po neįtikėtino pasirodymo JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA) šeštadienį.

Šimtai granato raudonio spalva išsipuošusių Floridos valstybinio universiteto krepšinio komandos sirgalių užtvindė aikštę ir apsupo nepakartojamo vakaro herojų iš Lietuvos, rašo lrytas.lt.

krepsinis samai F1Šilutės veteranų komanda „Šamai“ amžiaus grupėje 50+ iškovojo pirmąją pergalę čempionate. Nepameluosiu pasakiusi, kad tai jie padarė visai nesunkiai. Gal 2012 metai mūsiškiams bus geresni nei praėjusieji ir jie dažniau pradės jausti pergalės skonį, o ne pralaimėjimo kartėlį?..

ranku lenkimas vaitkute ir zvirblyteŠilutės rajono savivaldybės taryba yra patvirtinusi sportininkų skatinimo tvarką, pagal kurią numačiusi apdovanoti piniginiais prizais svarių tarptautinių ir respublikinių laimėjimų pasiekusius sportininkus ir jų trenerius.

Lėšos apdovanojimams skiriamos iš Sporto plėtros programos lėšų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt