Kultūra ir švietimas

 

1 copySausio 25 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialo lankytojams tautodailininkė Rūta Emigart Čiuželienė pristatė kūrybinių darbų parodą „Aš iškarpysiu meilę Lietuvai“.

LedoSkulpturosPakruojis210 Fotografas_Gytis_VidziunasPakruojo dvaras žiemą išlydės su ledo skulptūrų ir ugnies festivaliu „Ledo karalystė“. Vasario 22 – 24 dienomis vyksiančiame renginyje lauks daugiau nei keturios dešimtys ledo skulptūrų, lazerių ir ugnies simfonija bei pasakiškos pramogos visai šeimai.

 

sveksnos zydai_knyga2Šilutės Hugo Šojaus muziejus išleido naują knygą, kurios autorė Švėkšnos ekspozicijos muziejininkė Monika Žąsytienė. Knygoje „Švėkšnos žydų bendruomenė XVII–XX a.“ chronologiškai aptariami Švėkšnos žydų bendruomenės gyvavimo etapai iki Antrojo pasaulinio karo ir visuomenę ištikusi katastrofa karo metais.

Pijus Oras„X Faktoriaus“ kovoms artėjant finišo tiesiosios link pasigirsta vis daugiau projekto teisėjų vertinimų, kurie atlikėjai ir grupės progresuoja labiausiai, o kurie stovi vietoje. Bene didžiausią progresą rodantis kolektyvas – keturi grupės „Good Time Boys“ vaikinai. Vaikinų talentu žavisi kiekvienas juos išgirdęs.

Galime pasidžiaugti, kad grupės gitaristas Pijus Oras yra kilęs iš Šilutės. Ir nors „Šilutės naujienoms“ susisiekti su juo nepavyko, galime jį ir jo grupę palaikyti sekmadienį įvyksiančiose finalinėse „X faktoriaus“ kovose.

 

vydunasŠilutės Vydūno gimnazijos bendruomenė dalyvavo ES projekte „Istorija ir turizmas“.

 

A. Galdiko_parodos_plakatasŠilutės Hugo Šojaus muziejuje, (Lietuvininkų g. 4, Šilutė) nuo 2019 m. vasario 16 d. iki 2019 m. kovo 16 d. veiks paroda „Spalvingas dailininko Adomo Galdiko (1893–1969) kūrinių lobynas“, skirta A. Galdiko 125-osioms gimimo metinėms paminėti (2019 02 16 – 2019 03 16).

 

Sky studija_2Penktadienio vakarą išskirtinai linksma ir triukšminga buvo Šilutės kultūros ir pramogų centre – čia siautė apie 70 jaunųjų šilutiškių, prieš 5 mėnesius susibūrusių į vaikų ir jaunimo šokių studiją „Sky“.

Rugsėjo pradžioje savo šokių studijos duris atvėrusi žinoma Šilutės trenerė Inga Mikutytė, per tokį trumpą laiką sugebėjusi su savo auklėtiniais parengti ne vieną šokį, neslėpė: „Esu laiminga, o degančios mano vaikų akys yra tas varikliukas, kuris suteikia energijos ir kasdien skatina žengti pirmyn“.

 

ziemos linksmybes_GrabupiuoseSausio 18 dieną, iškritus baltam sniegui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus vaikai ir ikimokyklinukai lipdė ,,Senius besmegenius“, tik šie buvo nulipdyti iš popieriaus, skaitant knygutes bibliotekoje. Šie puikūs žaismingi besmegeniai pakvietė į sporto ir pramogų šventę ,,Žiemos pramogos kiemelyje“, organizuotą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkės.

 

akvareles paroda_saugosSausio 26 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Saugų filiale vyko Laimutės Fišeraitės-Bočkienės akvarelės darbų parodos pristatymas, dalyvaujant autorei.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt