Kultūra ir švietimas

Silutes vaikaiŠilutės F. Bajoraičio bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkai sugalvojo smagų ir spalvotą popamokinės veiklos „Ką gero nuveikiam?“ užsiėmimą vaikams – dažų liejimą.

 

Rusne villaJauki atmosfera, romantiška gyva smuiko muzika viso vakaro metu, gurmaniška vakarienė su savo antrąja puse... Ar gali būti geriau? Palikite visus kasdieninius rūpesčius namuose ir nepraleiskite progos kartu su savo meile praleisti vakaro kartu, o galbūt net nustebinti šiuo vakaru savo antrąją pusę?

Emociju banga_2Gargžduose vyko Klaipėdos rajono vaikų ir jaunimo šokių edukacijos centro organizuojamas respublikinis vaikų ir jaunimo šokių festivalis - konkursas „Emocijų banga“. Šilutės meno mokyklos šokių kolektyvas „Pamarietė“ pelnė net 4 apdovanojimus.

duona sveksna_saleVasario 5- ąją nuo seno lietuviai pagerbdavo ugnį ir kasdieninį maistą – duoną. Tikima, kad šv. Agotos palaimintas gabalėlis duonos apsaugos nuo gaisrų ir kitokių negandų.

Treciokai Saugu_2Į šią turiningą kelionę leidosi Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos trečios klasės mokiniai per integruotas pasaulio pažinimo, muzikos ir dailės pamokas. Juos lydėjo muzikos mokytoja Raimonda Gečienė ir klasės mokytoja Julija Jauniuvienė.