10-asis „Rusnės festivalis“ ieško rėmėjų

RUSNEDANCING.NEFPer metus Pamario krašte įvyksta keletas renginių, garsinančių Šilutės vardą visoje Lietuvoje. Neabejotinai vienas jų – didžiausioje šalies saloje rengiamas „Rusnės festivalis“. Renginio organizatoriai jau dabar galvoja apie kitus metus ir norėtų, kad jubiliejinis – 10-asis festivalis nuskambėtų su trenksmu. Tačiau norint tą pasiekti, reikalinga rėmėjų pagalba – idėjomis, darbais ar pinigais.

Šilutiškiai puikiai žino, kad kiekvienų metų birželio mėnesį Rusnės saloje įvyksta didžiulis muzikinis renginys, kurio garsas nuvilnija per visą Lietuvą. Vieni pirmųjų pranešame, kad 2019 metais „Rusnės festivalis“ įvyks birželio 15 dieną.

Jubiliejinį „Rusnės festivalį“, kaip ir devynis ankstesnius, organizuoja šilutiškiams puikiai pažįstamas muzikantas bei įvairių muzikinių renginių organizatorius Vygantas Stoškus, vadovaujantis asociacijai „Pamario vakarai“.

„Jei Šilutės ir Rusnės bendruomenės žmonės prisidėtų, galėtume arba bilieto kainą mažinti, arba žinomą Lietuvos ar užsienio grupę pasikviesti“, – sako vyrai.

Pasirodo, vien tik iš pajamų, gautų už bilietus į renginį, festivalio organizatoriai Lietuvos pop muzikos žvaigždžių neįpirktų, nes garsenybių pasirodymai kainuoja 10 000 – 15 000 eurų.

Kol kas, kas ant scenos pasirodys 2019-aisiais, organizatoriai neapsisprendę. Galbūt koncertuojančias Rusnėje išvysime 1990-ųjų populiaras grupes iš užsienio: „Smokie“, „Bad boys blue“, „Savage“, „Joy“, „La Bouche“.

Norėdami padaryti festivalį dar galingesnį, įdomesnį ir gražesnį organizatoriai siekia pritraukti tiek privačius asmenis, tiek įmones, kurie galėtų paremti ir pinigais, ir pasiūlymais, sumanymais ar darbais.

Galbūt turite idėjų, kaip papuošti festivalio  aplinką, kad ji taptų gražesnė? Galbūt mokate sujungti laidus ar turite paskolinti festivaliui reikalingą daiktą? Vygantas mielai laukia jūsų skambučio su pasiūlymu.

V.Stoškus svarsto, kad prisidėti prie festivalio organizavimo galėtų ir Šilutės meno mokyklos bendruomenė, juk Šilutės miestą jie yra papuošę ne vienu gražiu akcentu. „Kodėl jie negalėtų papuošti ir Rusnės salos?“, – sako jis. Su savo idėjomis, pasirodymais laukiami ir miesto nevyriausybinių organizacijų atstovai. Festivalio metu vietiniai kolektyvai galėtų koncertuoti, nes kaip ir šiemet, bus dvi scenos – didžioji ir mažoji.
Organizatoriai bus dėkingi tiems, kas suteiks finansinę paramą. Jie taip pat laukia savanorių, kurie norėtų tapti „Rusnės festivalio“ partneriais ir prisidėtų idėjomis ar darbais.

Organizatoriai jau pateikė prašymą ir Šilutės rajono savivaldybei, kad „Rusnės festivalis“ būtų įtrauktas į strateginių rajono renginių sąrašą. V.Stoškus viliasi, kad greitu laiku posėdžiausianti rajono Taryba priims palankų sprendimą ir prie festivalio finansavimo prisidės Savivaldybė. „Tai būtų puiki paskata ir startinis biudžetas“, – sako organizatorius.

Paremti „Rusnės festivalį“ galite pervesdami lėšas į asociacijos „Pamario vakarai“ sąskaitą: LT167180700000606794.

Daugiau informacijos jums suteiks V.Stoškus, tel. 8 687  49146 arba el. paštu karcemavyga@gmail.com