10-ojo „Burbuliatoriaus“ sezono pradžia – su gyva muzika, batutu ir Pelyte Mine

Burbuliatorius animatoriaiBeprasidedanti vasarą žada dar vieną šio metų laiko renginį – šilutiškių jau pamėgtą „Burbuliatorių“. Lietuvoje ir pasaulyje jubiliejinis – dešimtasis sezonas startuoja jau gegužės 28 dieną 18.30 val., parke šalia Kultūros ir pramogų centro.

Šventės atidarymo renginyje koncertuos jaunimo grupės, mažuosius lankytojus džiugins nemokamas batutas ir Pelytė Minė, Peliukas Mikis bei Katytė.

Iniciatyvą kuria patys gyventojai

#Burbuliatorius – miesto erdvių gaivinimo iniciatyva, kuri kuriama pačių miestų gyventojų. Tai viena seniausių ir ilgiausiai gyvuojančių viešųjų erdvių iniciatyvų, kasmet suburiančių skirtingų miestų ir skirtingų šalių gyventojus. Per šiuos metus susiburbuliavo virš 30 miestų, tarp kurių Amerikos, Kanados, Australijos Airijos, Anglijos ir Škotijos, Ispanijos, Danijos ir Švedijos miestai. Beje, pati iniciatyva kilo iš Lietuvos!
Viskas ko reikia – atsinešti muilo burbulų sau ir praeiviui į sutartą vietą.

„Šilutės naujienų“ redakcija dar 2012 metais tapo „Burbuliatoriaus“ ambasadore savo mieste, tad jau septintą vasarą šilutiškius kviečiame burbuliuoti ir bendrauti.

Nuolatiniu „Burbuliatoriaus“ partneriu tapo Šilutės kultūros ir pramogų centras, suteikiantis galimybę burbuliuoti skambant muzikai. Todėl 2013 metais Šilutės muzikinis „Burbuliatorius“ buvo įtrauktas į patraukliausių Lietuvos renginių sąrašą!

Lauksime kas antrą pirmadienįBurbuliatorius laivas

Šiemet „Burbuliatoriaus“ atidarymas Šilutėje įvyks koncertuojant jaunimo grupei „Prieskonis“, Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studijai, M.Jankaus pagrindinės mokyklos estrados grupei.

Džiaugiamės, kad prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir Šilutės verslinininkai, šventės metu dovanosiantys nemokamas pramogas vaikams.

„Mažytė šventė“, nuomojanti batutus, garso, šviesų aparatus, burbulų mašinas bei kitus švenčių atributus, žada atsivežti batutą – laivą.

Šilutiškių pamėgta vaikų žaidimų erdvė „Kukulis“, suteikianti pramogas vaikams ir poilsį tėvams „Burbuliatoriaus“ atidarymo metu parodys, kaip reikia išpūsti didžiulius muilo burbulus. Mažuosius jie pradžiugins ir trimis animatoriais – Pelyte Mine, Peliuku Mikiu bei Katyte. Tad užimtumas ir džiaugsmas mažiesiems bus garantuotas!

Kaip ir kasmet, esate laukiami visą vasarą – kas antrą pirmadienį Šilutės parke, prie Kultūros ir pramogų centro.

Tikslios „Burbuliatoriaus“ datos: gegužės 28 d., birželio 11 ir 25 d., liepos 9 ir 23 d., rugpjūčio 6 ir 20 d., rugsėjo 3 d.