12-ąjį gimtadienį švenčianti „Puriena“ plečiasi ir dėkoja savo žmonėms

purienos kolektyvasYpatingai šventiška nuotaika vyrauja Šilutės medicinos centre „Puriena“ ir visuose jo filialuose: centro administracija aplanko visus padalinius, dėkoja juose dirbantiems medikams ir visus vaišina saldumynais. Saldumynais bus pavaišinti ir tądien pas gydytojus atėję pacientai.

Visa tai todėl, kad rugpjūčio 9-oji yra šio medicinos centro gimtadienis – šiemet jam sueina 12 metų.

Tvirtai įžengė į antrąjį dešimtmetį

„Purienos“ medicinos centro direktorius Giedrius Benkunskas prisimena, jog pirmuosius žingsnius 2004-aisiais žengusi „Puriena“ po savo stogu būrė vos 2 šeimos gydytojus, kelias slaugytojas bei registratūros darbuotojas. Tokio kolektyvo tuomet visiškai pakako, nes ir prisirašiusių pacientų buvo vos apie 600.

Tvirtai į antrąjį gyvavimo dešimtmetį įžengusioje „Purienoje“ šiandien dirba pusšimčio žmonių kolektyvas, tarp jų – 10 šeimos gydytojų ir 6 odontologai. Visi centro medikai kasdien rūpinasi daugiau nei 12 tūkstančių mūsų rajono gyventojų sveikata. Ir ne tik Šilutėje, bet ir penkiuose „Purienos“ filialuose: Žemaičių Naumiesčio, Katyčių, Juknaičių, Saugų ir Usėnų.

O jau šių metų pabaigoje savo filialą „Puriena“ atidarys ir Pašyšiuose – būsimojo medicinos punkto patalpos šiuo metu remontuojamos.

Visos paslaugos bus po vienu stogu

„Purienos“ direktorius G.Benkunskas išduoda svajonę: kad po vienu stogu pacientas galėtų gauti absoliučiai visas medicinos paslaugas.
„Siekiame, kad atėjęs į medicinos centrą žmogus galėtų pasitarti ne tik su savo šeimos gydytoju, bet ir gauti visų konsultantų patarimus, atlikti rentgenogramą, mamografiją, kitus tyrimus“, – sako G.Benkunskas.

Todėl pradėta įstaigos plėtra – šiuo metu greta Gluosnių g. 4 esančio „Purienos“ medicinos centro pastato jau vyksta statybos darbai. Čia kyla naujas korpusas, o jį baigus, jau kitų metų vasarą, į naujas patalpas įsikels ir Rusnės gatvėje esantis medicinos centras „Medea“.

Naujajame centre visos pirminės medicinos grandies paslaugos bus teikiamos I aukšte, o konsultantai ir odontologai dirbs II aukšte.

Moderniai įrengtas centras bus visiškai kompiuterizuotas, tad informacija apie paciento būklę, jo tyrimų rezultatai bus akimirksniu perduodama bet kuriam specialistui. Taip daug laiko sutaupys ne tik medikai, bet ir pacientai.

Klientų patogumui šalia centro bus įrengta ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Sutartis su Savivaldybe dėl jai reikalingo žemės ploto jau pasirašyta.

„Purienos“ vadovai laikosi tradicijos savo darbuotojams padėkoti kiekvieno įstaigos gimtadienio dieną. Tad ir šiandien jie žada rasti laiko aplankyti visus filialus, pasveikinti darbuotojus ir pacientus, pabendrauti su jais.