121 – tiek protokolų surašyta per 5 savaitgalius Šilutėje

policijaTauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastarąsias 5 savaites Šilutėje aktyviai kovojo su viešosios tvarkos ir Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) pažeidėjais.

Lapkričio 13-ąją pradėję vykdyti viešą ir neviešą patruliavimą, pareigūnai per 5 savaitgalius surašė 121 administracinių teisės pažeidimų protokolą.

Pareigūnų kova su pažeidėjais prasidėjo pastebėjus, kad Šilutėje vis daugiau asmenų nepaisė įstatymų ir kaip tik įmanoma pažeidinėjo viešąją tvarką ar KET. Nors žiniasklaidoje kiekvieną savaitę pasirodydavo naujienos, kad pareigūnų taikinyje įstatymų pažeidėjai, vis tik norinčių įsitikinti, kad tai ne tušti pareigūnų žodžiai, atsirado ne vienas. Policija pastebi, kad alkoholio mėgėjai dažniausi savaitgalio viešosios tvarkos pažeidėjai.

Minėtu laikotarpiu pareigūnai surašė apie 30 protokolų alkoholio vartotojams, iš kurių vieni būdami neblaivūs pasirodė viešoje vietoje, kiti tiesiog vartojo alkoholį gatvėje ar net sėdo prie automobilio vairo, būdami išgėrę.

KET pažeidėjų gerokai daugiau – beveik 70. Nemažai vairuotojų vis dar nesaugo tiek savo, tiek kitų gyvybės: jie nesisega saugos diržų ir nepaiso kelio ženklų. Pėstieji  – ne išimtis. Jie taip pat kertą gatvę kur papuola ir tamsiu paros metu nedėvi atšvaitų. Pėstiesiems už KET pažeidimus surašyta arti 40 administracinių teisės pažeidimų protokolų. Ir tai tik keli pavyzdžiai, už ką asmenys įkliuvo pareigūnams.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai viliasi, kad šių priemonių dėka, ne tik gyventojai galės jaustis saugesni, bet ir asmenų, darančių teisės pažeidimų, gerokai sumažės. Policija įspėja, kad panašios priemonės bus vykdomos ir toliau.