195 tūkst. Eur laimėtojas iš Šilutės naktimis sapnuoja vyšnias Graikijoje

rsz dsc_9532195 173 Eur „Vikingų loto“ laimėtojas atsiimti savo laimikio atvykti netruko. Centriniame loterijos biure Vilniuje laimingas vyras pasirodė drauge su savo sūnumi, kuris jį lydėjo ilgą kelią iš gimtosios Šilutės.

Lietuvis, dirbantis valstybės tarnyboje, su dar trimis žaidėjais iš Norvegijos, Suomijos ir Islandijos praėjusio trečiadienio vakarą pasidalino daugiau nei 780 000 Eur siekusį „Vikingų loto“ Didįjį prizą – kiekvienam teko  po 195 173 Eur.

„Bilietą patikrinau kitą rytą atėjęs į darbą. Pirmoji mintis po tokios netikėtos žinios – ką aš dabar darysiu“, – juokdamasis pasakojo žaidėjas. Visgi, naktį po žinios apie laimėjimą jis miegojo kaip niekad gerai, nebepergyveno. „Neblogai miegojau, gal kažką nujaučiau? Pamenu, lyg ir vyšnias tokias prisirpusias sapnavau. Ir Graikiją. Turbūt sapnas buvo apie tai, kaip Graikijoje vyšnias valgiau. Turbūt geras ženklas?“, – prisiminimais dalijosi laimėtojas.

Žinia apie laimėjimą vyras pirmiausia pasidalino su savo marčia, tada pranešė dviem sūnums ir žmonai. „Ji vis dar netiki, sako, kad aš pastoviai meluoju“, – juokėsi laimėtojas. Lemtingam žaidimui jis turėjo du bilietus su atsitiktiniais skaičiais, kuriuos įsigijo stovėdamas eilėje prie kasos. „Visada perku BIM-BAM bilietus, nereikia nieko galvoti, mąstyti. Jei lemta laimėti – tai lemta“, – įsitikinęs Šilutės gyventojas.

„Vikingų loto“ laimėtojas prisipažino pernelyg negalvojantis, ką darys su laimėjimu. „Pats viską turiu. Ir namą, ir automobilį. Greičiausiai padalinsiu vaikams po keliasdešimt tūkstančių eurų. Štai, vienas sūnus galės išmokėti buto paskolą“, – kalbėjo žaidėjas.

Atsisveikindamas vyras prasitarė ir toliau žaisiąs. „Kitą kartą, kai atvažiuosiu atsiimti milijoninio laimėjimo, bus didelė puota“, – optimistiškai pokalbį baigė laimėtojas ir išvyko namo į Šilutę.

Šiais, 2016 metais, „Vikingų loto“ žaidėjus iš Lietuvos lankė ir lanko išskirtinė sėkmė. Vasario pradžioje vilniečiui atiteko daugiau nei 307 tūkst. Eur, balandį valstybės tarnautojas iš Vilkaviškio laimėjo daugiau nei 524 tūkst. Eur, birželį buvęs inžinierius iš Vilniaus laimėjo net 1 mln. 180 tūkst. Eur, rugsėjo mėnesį vadybininkui iš Kauno atiteko beveik 1 mln. Eur, o tą patį mėnesį dar trys žaidėjai iš Lietuvos pasidalino beveik 111 tūkst. Eur.