20 laimingųjų išsidalijo solidžius kalėdinius prizus

loterija visiKalėdos dar nesibaigė – tai užvakar įrodė UAB „Šilutės prekyba“ vadovai, į Šilutę sukvietę ištikimiausius savo pirkėjus: čia įvyko kasmetinio kalėdinio žaidimo finalas.

Atvykusieji nepasigailėjo: namo – po visą Šilutės rajoną ir net Pagėgių savivaldybės kaimus – jie išsivežiojo 20 solidžių prizų.

Kiek jau metų „Šilutės prekyba“ rengia kalėdines ir velykines loterijas, jos direktorius Egidijus Kuzminskas sako nebesuskaičiuojantis: anot jo, „N“ metų. Pareigą išdalinti šios loterijos prizus E.Kuzminskas pavadino paskutiniuoju maloniu 2013-ųjų metų darbu.

Prekybininkų loterijose kasmet dalyvauja tie pirkėjai, kurie šios bendrovės parduotuvėse nuo lapkričio perka prekių ne mažiau kaip už 20 litų, tarp kurių turi būti ir bent viena loterijos ženklu pažymėta prekė. Dar pirkėjai turi neužmiršti antroje kasos čekio pusėje užrašyti savo pavardę ir vardą, gyvenamąją vietą, telefoną, o čekį įmesti į žaidimo dėžę.

„Šilutės prekyba“ turi daugiau nei porą dešimčių parduotuvių, todėl ir čekių kasmet prirenka beveik po 10 000. Šiemet jų būta kiek mažiau – truputį virš 8000. Bendrovės direktorius dėl to stebėjosi, nes, anot jo, ši loterija yra niekuo neįpareigojanti – tereikia tik pirkti šios bendrovės parduotuvėse.

Suruošti kelis tūkstančius litų kainuojančius prizus Šilutės prekybininkams padeda visas būrys ilgamečių partnerių – įvairių duonos, mėsos, pieno ir kitų produktų gamintojų. Solidžiausias prizas šiemet – šaldytuvas.

Tarp 20-ties laimingųjų šiemet ypač daug Pagėgių krašto gyventojų. Štai pagėgiškiai Žydrūnas Oberauskas ir Algimantas Šakys laimėjo pavėsinę ir pledą, Stoniškių seniūnijos Riežių kaime gyvenantis Artūras Kalvaitis namo išsivežė mikrobangų krosnelę, Pavilkių kaime gyvenanti Raimonda Marčukovienė – lygintuvą, o Rukų gyventojas Marius Šulcas – fotoalbumą.loterija visi

Bet didžiausia sėkmė lydėjo šalia Piktupėnų, Strepeikių kaime, gyvenantį Valdą Žukauską – jis ištraukė voką su nuoroda į pagrindinį prizą.

Laimingasis pirkėjas sakė, kad seną šaldytuvą dvi dukras auginanti šeima turi, bet kaip tik prieš porą savaičių kartu su žmona jis aptarė, kad jau reikėtų naujesnio. Ir štai paaiškėjo, kad kartą perkant „Šilutės prekybos“ parduotuvėje ranka buvo laiminga.

Grąžtų kompektu tądien džiaugėsi Palendriuose gyvenantis Vytautas Žutautas, pledus namo išsivežė juknaitiškis Alfredas Venckus ir šilutiškė Vida Baltutienė, kavavirė iškeliavo į Rusnę, kur gyvena Regina Bulcienė, o dulkių siurblį glėbyje spaudė Mingės kaime gyvenanti Ona Gečienė.

Gardamo seniūnijos Juškaičių kaimo gyventojai Dangyrai Gruzdytei teks laukti sniego, kol galės pasidžiaugti laimėtomis rogutėmis, o švėkšniškė Marija Kalėdienė irgi tik pavasarį sodins gėles į dovanotąjį vazoną. Plakiklis tikrai pravers šilutiškės Ritos Malininos virtuvėje, fotoalbumą panaudos šilutiškis Arvydas Merkelis, pagalvės neabejotinai pravers vilkytiškei Zofijai Šiurienei ir vainutiškiui Mindaugui Vaitkui, virdulys – Linai Mickevičiūtei iš Sugintų, termosas – saugiškei Silvijai Nadzelskytei, o plaukų džiovintuvas – Vaidai Steponkienei iš Žemaitkiemio.