2013-ųjų – Juodosios vandens gyvatės – metų astrologinė prognozė

2013 Snake logo 300Wx278TKartu su naujų metų pradžia baigiasi perėjimas į Vandenio epochą, ir ji įsigali bei žada didžiules permainas pasaulyje ir žmonijos sąmonėje. Tai, kas dabar realu, virtualu, dvasiška, pamažu taip persipins ar net susikeis vietomis, kaip šiuo metu net negalime įsivaizduoti.

Žmonės išmoks betarpiškai semti informaciją iš kosminės sąmonės vandenyno ir kt. Tačiau tai įvyks ne per vienerius metus, – Eltai sakė astrologė Sidonija Kulikauskienė. Tuo tarpu 2013-ųjų pirmą pusmetį gyvensime panašiai, kaip pragyvenome praėjusius metus, o antras pusmetis žada daugiau permainų, ir tuo metu svarbiausiu prioritetu taps šeima, giminė, gimtinė, patriotizmas.

Regis, naujieji metai privers taupyti, apskaičiuoti, elgtis racionaliai, branginti asmeninius santykius. Kita vertus, tikėtini neramumai pasaulyje, kibirkščiuos revoliuciniai židiniai, nekontroliuojamos jėgos gali pakeisti gyvenimus. Gali trūkinėti stambios sisteminės struktūros, būti išardyti korupciniai dariniai. Trūkinės ir seni daugystės ryšiai, grės netikėti finansiniai nuostoliai.

avinasAVINAS

Šie metai bus prieštaringi, neramūs. Įvairioms dalykinėms, visuomeninėms iniciatyvoms palankus sausis. Galite atnaujinti ryšius su svarbiu jums žmogumi, draugu ar bendraminčių kompanija. Tapsite kolektyvo lyderiu arba atsidursite visuomenės dėmesio centre. Vasarį nuotaiką ir planus dažnai jauks intrigos. Įsibėgėjant pavasariui tapsite labai aktyvūs, darbštūs, pastebimi, originalūs, tačiau kartu neatsargūs, impulsyvūs, tad galite sukelti avarines situacijas, susižeisti, patirti priepuolius ar agresiją. Regis, balandį karštai įsimylėsite, tačiau nuo gegužės visą dėmesį pasiglemš darbas, verslas. Čia galimi išbandymai ir permainos. Grės nuobaudos, patikrinimai, svarbios sutarties nutrūkimas. Tokia situacija tęsis iki liepos, nors ir birželį jau pasitaikys gero entuziazmo, naujų sutarčių. Antroji metų pusė bus geresnė tiems, kurie renčiasi namus, pirteles, suka šeiminį lizdą, tačiau nesiseks norintiems daryti karjerą, siekti aukštų postų, politinio statuso. Saugokitės gaisrų, sprogimų, traumų statybose, nuo elektros iškrovos, ugnies, ypač liepos pabaigoje, rugpjūtį, spalį. Rugsėjis gali tapti vedybų mėnesiu ir pareikalauti išlaidų maloniems dalykams.

JAUTISjautis

Pirmąją metų pusę jums labiausiai rūpės verslo sfera, jį kursite arba plėsite. Jau sausį gali pavykti išeiti į tarptautinę rinką. Būkite labai apdairūs, jei renkatės verslo partnerius. Artėjant pavasariui, įsitrauksite į visuomeninius judėjimus, bendraminčių kolektyvo veiklą, naujus projektus, tačiau greitai nekaip pasijusite dėl užkulisinių intrigų, melo. Laimei, gegužė bus gaivi, romantiškai jausminga. Nusimato karšti įsimylėjimai, slapti ir atviri nuotykiai. Tiesa, kai kurie slapti dalykėliai gali pakenkti jūsų reputacijai, o meilės avantiūros – senam stabiliam meilės ryšiui. Vasarą labai svarbūs taps giminaičių reikalai ir antrosios pusės interesai. Tarpusavio pagalba visiems išeis į naudą. Vasarai baigiantis, gali iširti tarnybinis ar kurortinis slaptas romaniukas, panorėsite surimtėti, nes to reikės, norint neprarasti to, kas išties svarbu. Arba kaip tik tuo metu užsimegs meilės intriga, ir dėl jos gali nukentėti darbai, užvirti apkalbos, intrigos. Tačiau ruduo žada tikros meilės, gerovės ir darbų iš įkvėpimo. Jei ne meilė, kūrybinė sėkmė nuspalvins pilkumas visą paskutinį metų ketvirtį.

dvyniaiDVYNIAI

Tai bus naujų perspektyvų, verslūs metai. Tikriausiai bus vystomas, plečiamas verslas, pradėti nauji projektai arba tęsiami ką tik pradėti, įsigyjami modernesni biurai, tarnybinės ir darbo patalpos netoliese ar kituose rajonuose. Jau metų pradžioje galite užmegzti dalykinius ryšius su užsieniečiais arba išvykti padirbėti svetur. Tiesa, pyragais nesnigs – ne kartą atrodys, kad nesiseka, neatsiperka investicijos, o jėgų atiduodate per daug. Būtinas taupumas, atsargumas, tačiau apgalvoti planai pasiteisins, tik galbūt ne iš karto. Turėtų sektis nekilnojamojo turto srityje, bankininkystėje. Kūrybingumo jums nestigs, o originalios idėjos leis išsiskirti iš kitų, pasireikšti ne vieną kartą ir ne du. Asmeniniame gyvenime jausite, jog turite į ką atsiremti. Jau nuo pavasario pradžios širdį glostys romantikos spinduliai. Regis, iki vasaros rimtai įsimylėsite. Jei ne meilė, šauni draugystė, kelionės, konferencijos, įdomūs pašnekovai suteiks įspūdžių ir atgaivos sielai. Atėjus rudeniui, jums gali pavykti sukurti šeimą ar pagerinti jos gyvenimo kokybę.

VĖŽYSvezys

Aktyvūs, darbingi metai, ypač pavasaris, prieš kurį spėsite investuoti lėšų ar išmonės ir žinių į tai, kad turėtumėte to darbo visus metus. Tik reikėtų nesipykti su įstatymu, jei norite išvengti nuostolių bei stresų. Pasinėrimas į darbus gali būti išprovokuotas ir vengimo būti namuose, kuriuose nusimato tam tikra trintis, santykių atvėsimas, emocinė įtampa ar net agresija. Reikės vengti konfliktuoti, įžeidinėti, ypač vasaros antroje pusėje. Žiemos pabaiga, pavasario pradžia bus gana nepalanki sveikatai. Nesaugu bus ir kelionėse, kelyje. Kita vertus, šie metai leis užsidirbti pinigų, grąžinti skolas. Tiesa, skolintis stambių sumų nepatartina, nes per dideli norai gali nuvesti į aklavietę. Nuo vasaros prasideda kūrybinės, pedagoginės sėkmės metas. Galite rasti savo tikrąjį pašaukimą, talentą. Galite ir giliai pamilti, sutikti asmenį, su kuriuo būsite neišskiriami dėl stipraus, pastovaus jausmo bei tikro tarpusavio pasitikėjimo. Arba susilauksite vaiko, ir tas stiprus ryšys jus sies su juo. Metų pabaigoje galimas gyvenamosios vietos keitimas, vedybos.

liutasLIŪTAS

Pirmas pusmetis bus aktyvesnis, visuomeniškesnis nei keistai izoliuojantis antras pusmetis. Būtų gerai iki vasaros pradėti išsvajotą projektą, kad po to jis jau galėtų judėti savaime lyg iš inercijos. Turėtų pavykti užmegzti ryšius su reikalingais verslo partneriais, gal net tarptautiniais, arba gauti darbo vietą valstybės tarnyboje, mokslo įstaigoje ar pan. Gali pasunkėti ir piniginė, žinoma, jei neturite įpročio iš karto visko išleisti brangiai kainuojantiems dalykams. Kai kurie iš jūsų mėgins investuoti į perspektyvias sritis. Vis dėlto rizika gali bauginti, ypač jei pirmą metų ketvirtį neišvengsite finansinių problemų, sukeltų kreditorių arba jūsų atžalų, šeimos narių. Iki liepos jums turėtų sektis daryti įtaką artimiausiems draugams. Regis, ir šeimoje, ir kitur pasistengsite sureguliuoti santykius taip, kad niekas nenukentėtų ir neliktų nelaimingas. Antrasis pusmetis padidins psichologinį jautrumą, ir gali paaiškėti, kad pažangai ima trukdyti tam tikros priklausomybės, slaptos pagundos, intrigos. Spalį net nuo draugų galite nukentėti, bet metų pabaigoje vėl turėsite kuo pasidžiaugti.

MERGELĖmergele
Tai bus statuso augimo, rimtų darbų ir visuomeninės veiklos metai. Galite pradėti karjerą valstybinėje įstaigoje arba versle, pakilti į vadovaujančias pozicijas. Daug kuo gali pasitarnauti seni pažįstami, draugai. Bet galite ir ne savo noru keisti darbą ar imtis sudėtingų reformų. Pavasario pradžioje gali atsinaujinti prieš pusmetį pradėta veikla, byla arba ankstesnė partnerystė. Žinoma, bus periodų, kuomet jūsų tykos profesinės problemos. Veikiausiai rimtesnių problemų pasitaikys pavasario pradžioje ir rudens viduryje. Kovą, birželį galima krizė piniginėje, dėl ko galbūt net vyksite uždarbiauti į užsienį. Antroje metų pusėje neblogai reikšitės, jei sukatės moksle, politikoje, tačiau spalį galite pajusti slaptų priešų pinkles. Asmeniniame gyvenime periodiškai siaus keistos audros. Staiga galite nebesusikalbėti su anksčiau supratingu buvusiu partneriu. Ypač daug įtampų ir meilės išbandymų patirsite vasarą. Ruduo atneš dalinį palengvėjimą ir darną. Geriausiai šiemet seksis mokslo ir meno žmonėms.

SVARSTYKLĖSsvarstykles

Banguojantys metai, lydimi ir sėkmių, ir nesėkmių. Metų pradžioje beveik iki pat pavasario teks tvarkyti neužbaigtus reikalus, nes nuo to priklausys verslo, karjeros perspektyvos. Vasarį pasitaikys daugiau pramogų, tačiau nuo dalykinių rūpesčių vis tiek neatitrūksite. Permainos, susijusios su darbu, pareikalaus daug emocinių ir fizinių jėgų, galbūt keisite darbą ar darbuotojus. Verslui grėsmę kels konkurentai, ir tai bus labai juntama pavasarį. Neleiskite kitiems jūsų žlugdyti ir jums trukdyti. Finansiškai rizikuoti būtų neprotinga, jei reikia imti didelę paskolą su žymiomis palūkanomis, ypač dėl šeimos gerovės (pavyzdžiui, namo statybai), nes tai jus ilgam įklampintų į nesibaigiančias problemas, tarp jų šeimoje. Tačiau protingai pasinaudojus parama verslui galima ilgam užsitikrinti pinigines įplaukas ir stabilią veiklą. Metų pradžia nepalanki sveikatai, tad reikėtų itin saugotis infekcijų, peršalimo. Baigiantis vasarai, rudens pradžioje ims sektis meilėje. Gali padvelkti vestuvėmis arba ypatingu meilės romanu. Metų pabaiga jau turėtų nudžiuginti gerais darbų rezultatais.

SKORPIONASskorpionas

Tai gali būti įspūdingi metai, kupini iššūkių ir atradimų. Metų pradžioje arba pavasarį gali ištikti krizė dėl finansinių praradimų arba kils nervinė įtampa dėl santykių ar sutarčių nutrūkimo, skyrybų, turto dalybų. Bemaž iki liepos bus neramu, tad būtina viską nuodugniai strateguoti, apskaičiuoti, vengiant per didelės rizikos ir numatant, kaip gali pakrypti planuojamas projektas bei kokia tikėtina nauda ar žala. Reikia labai apgalvotai leisti pinigus, apdairiai investuoti, o geriausia būtų pataupyti, nes staiga galite netekti darbo ir nuolatinio pajamų šaltinio. Jei atsiras finansinių problemų, jų bus ir šeimoje, kils konfliktai su verslo partneriais. Pavasaris, birželis, spalis nepalankūs sveikatai. Meilės fronte vis šėls audros ir cunamiai. Bus ne vienas momentas, kai norėsis nutraukti svarbius ryšius ir neatsigręžiant nueiti tolyn. Regis, kai kurie vasaros ir rudens laikotarpiai neš tikrą atgaivą sielai ir akims, keliones. Galbūt įstosite studijuoti, pamilsite užsienietį, įgysite mokslinį laipsnį. Tikėtina, kad sutiksite savęs vertą partnerį, tikrąją meilę.

ŠAULYSsaulys

Tai bus labai svarbūs metai asmeninių santykių, partnerystės, meilės, finansinių investicijų prasme. Išbandymų, santykių patikrinimo periodas bus pavasario pradžia. Nesklandūs santykiai gali dar labiau pakrikti. O jeigu jie jums svarbūs, stenkitės neeskaluoti nesutarimų, būkite kantrūs, tolerantiški, ir galbūt savaime iki vasaros ta įtampa nuslūgs. Kovą nelįskite į verslo, turtines avantiūras ir labiau paisykite patyrusių panašias situacijas asmenų patarimų, perspėjimų. Regis, teks ne kartą ginti savo ir kitų interesus, tarpininkauti. Baigiantis pavasariui, gali įvykti profesiškai labai naudinga komandiruotė arba pradėsite lankyti kvalifikacinius kursus, ir naujos žinios labai pravers. Meilės reikalams Fortūna palankiausia bus balandį ir vasaros pradžia, o rugpjūtis išardys tai, kas netvirta, ir galimas bylinėjimasis dėl turto, alimentų ar kitokios naudos. Kaip bebūtų, per šiuos metus išsisėmę santykiai nutrūks, o mylinčiųjų jausmai taps dar stipresni, ir gali būti atšoktos vestuvės.

OŽIARAGISoziaragis

Pirmas pusmetis bus kupinas darbo ir problemų darbe. Vos prasidėjus naujiems metams jau teks aiškintis nesusipratimus su partneriais, kolegomis. Žymiai geriau seksis dirbantiems, studijuojantiems nuotoliniu būdu arba išvykusiems. Vis dėlto bet kuriuo atveju jau vasarį arba pavasario pradžioje galima tikėtis tam tikro praturtėjimo, geresnės algos ar atsiperkančios investicijos į nekilnojamąjį turtą, dėl ko padidinsite jo vertę. Galbūt pratęsite statybas, remontuositės namus ar verslo patalpas, įrenginėsite sodybą ar kt. Norint gerų asmeninių santykių, jums reikėtų nebūti tokiems kritiškiems ir griežtiems kitų atžvilgiu. Valdingumas, kategoriškumas labiau kenks, nei padės įsitvirtinti, pasikelti autoritetą. Jei nesutrukdys pablogėjusi sveikata, pirmasis pusmetis leis iš peties padirbėti, o darbo vaisiais pasidžiaugsite rudenį. Meilės reikalai banguos netolygiai. Pačioje metų pradžioje ir įpusėjus pavasariui meilės jausmai priges, tačiau vienatvė neprislėgs dėl darbų ir kontaktų gausos. Atvėsimo laikotarpius keis romantikos gūsiai, sušildantis šeimos židinys. Vieni Ožiaragiai ras džiaugsmą darbe, kiti – namuose, prisiglaudę prie mylimo žmogaus, jį pagaliau suradę.

VANDENISvandenis

Tai turėtų būti meilės ir produktyvių darbų metai. Iki vasaros būsite labiau linkę gaudyti romantiškas akimirkas, nei ką nors dirbti, tačiau po truputį judėsite didesnio profesinio savarankiškumo, naujovių link ir galbūt netgi visiškai pakeisite profesinės veiklos kryptį ar studijų dalyką. Galbūt kurį laiką derinsite nauja su sena, bet rudenį jau turėtumėte atsisakyti ankstesnės veiklos ir pasinerti į naujai pasirinktą savirealizaciją, galbūt kūrybinę. Dėl to netgi galite išeiti iš stabilios valstybinės tarnybos. Kraują kaitins ir meilė, ypač pavasarį. Per šiuos metus spėsite ir įsimylėti, ir galbūt susituokti ar susilaukti vaiko. Jei esate susituokę, juo labiau galima tikėtis šeimos pagausėjimo. Meno pasaulio atstovams tokiu „kūdikiu” gali tapti naujas kūrinys, įgyvendintas projektas, sceninis laimėjimas ar pan. Tiesa, šiemet labiau streikuos sveikata. Deja, visi šie metai skatins lėtinių ligų paūmėjimus, priklausomybių problemas, grės avarijos. Bus nesklandumų ir dėl intrigų, šmeižtų.

ŽUVYSzuvys

Šie metai žada daugiau sėkmės šeimos ir meilės srityse, tačiau nuskriausta gali likti karjeros sfera. Versle seksis tuo atveju, jei turite veiklius, sėkmingus partnerius. Jau metų pradžia žada malonių siurprizų iš artimų žmonių. Vis dėlto pasitaikys krizių, nesusikalbėjimų net su patikimiausiais partneriais, o ypač su vadovais, dėl kurių nepalankumo jūs galite prarasti darbą, pajamų šaltinį ar būti pažeminti pareigose. Apdairiai elkitės su finansiniais ištekliais, nes jums negalima lįsti į skolas. O jeigu kažkam paskolinote nemažą sumą, įmanomos aplinkybės, dėl kurių tie pinigai gali visai ar iš dalies negrįžti į jūsų kišenę. Asmeninis, šeiminis gyvenimas turėtų būti prioritetas lyginant su darbu, statusu. Ryžtingai kurkite šeimą. Venkite konfliktuoti su gimine, kaimynais. Pavasarį galite kraustytis, pradėti ar pratęsti statybas, remontą. Tam išties tinkami metai, tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir nevelkite į tai kolektyvo. Regis, nuo vasaros tapsite itin kūrybingi, susidomėsite dailiaisiais amatais, sportu, turizmu ar šou verslu. Ruduo gali atnešti didelį laimėjimą. Galbūt susilauksite kūdikio, patirsite stiprią meilę, laimėsite kūrybiniame konkurse ar kt.