Savaitės horoskopas

AVINAS

Savaitės pradžioje jus užvaldys gražios, bet trapios iliuzijos. Harmonijos sieksite per meną, filosofiją, religiją, akiračio plėtimą. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus, teikti labdarą. Visgi keisti negalavimai, gandai, intrigos gali įnešti sumaišties. Saugokitės sukčių, nesivelkite į aferas.

JAUTIS

Savaitės pradžioje malonu bus bendrauti su draugais, aplinkiniais, jei sugebėsite neįsižeisti dėl jų atvirumo, pastabų. Svarbu būti tolerantiškiems, atsižvelgti į kitų jausmus, poreikius. Savaitės antroje pusėje bus nelengva ir dėl aštrėjančių nesusipratimų, ir dėl jūsų emocinės ar fizinės būklės.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite neišvengti viešo dėmesio. Jus stiprins ne tik bendraminčių, bet ir įtakingų žmonių palaikymas, vadovybės įvertinimas. Deja, galite patirti kitų žmonių priešiškumą, nenorą taikstytis su jūsų siekiais, trūkumais ar ypatumais. Negalėjimas paveikti situacijos norima linkme gali paskatinti jus aštriai reikšti savo nuomonę.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite tikėtis jums svarbių asmenų dėmesio. Didelę vertę turės jūsų kompetencija, išsilavinimas, įgytas autoritetas. Visgi ramiai nesijausite, jeigu reikia laikyti egzaminą, pristatyti veiklą ar temą. Kitą savaitę ypač svarbu nepažeisti profesinės ir pilietinės etikos.

LIŪTAS

Konkurentų, priešininkų, pavyduolių jau seniai jums nestinga, tačiau šiuo metu į tai galite labiau reaguoti, būti jautresni oponavimui. Regis, jau prarandate motyvaciją diplomatiškai įtikinėti, tampate agresyvesni. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nepageidaujamų išlaidų, nuostolių.

MERGELĖ

Nors savaitės pradžioje turėsite daug darbo ir rūpesčių, raskite laiko išreikšti palaikymą savo veiklos ar gyvenimo partneriui, išklausyti jį ir išgirsti. Ne oponuoti, o stengtis suprasti, jeigu norite santarvės, ne karo ar melo. Šiuo metu labai lengva prieštaringu elgesiu pakirsti artimo žmogaus ar grupės pasitikėjimą.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje mintys vis dar suksis apie ką tik patirtas pramogas, džiaugsmus ir nuoskaudas, įvykius, susijusius su vaikais. Po truputį galite imtis iniciatyvos, jeigu norite kažką pradėti ar pataisyti, patobulinti. Svarbu įvertinti, ar užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti. Jeigu ne, tuomet kol kas skirkite daugiau dėmesio sau, augintiniams.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje pravartu tvarkyti darbo aplinką, namus, išmesti susikaupusį šlamštą. Daugiau dėmesio pareikalaus vaikai, augintiniai. Regis, įmanoma pagerinti meilės santykius. Galbūt kils pagunda flirtuoti, vilioti. Tik nešvaistykite per daug pinigų abejotiniems malonumams. Pinigų gali prireikti planuotam ar neplanuotam technikos ar kitokiam remontui.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje neišvengsite daugybės pokalbių telefonu arba intensyvaus mokymosi, rašymo, skaičiavimų. Galite įstrigti komentarų skiltyse, jeigu leisite sau nustumti būtinus darbus. Jauskite saiką, subalansuokite veiklas. Savaitės vidurys žada keistus kontaktus ar įvykius, kurie palies jūsų artimuosius, vaikus.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje sugebėsite sumaniai derėtis, įtikinėti ir galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Nepaisant to, galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie ryšiai, įsipareigojimai darosi nuostolingi ir kelia problemų. Gali paaiškėti, kad už dalį darbų nepavyks gauti užmokesčio arba kad sparčiai tirpsta santaupos.

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite jautrūs tam tikroms temoms, ypač susijusiomis su sveikata, verslu ar nuosavybe. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Tuomet teks derėtis, apsižiūrėti, kas ir kaip naudingiau, pigiau. Regis, susitarsite dėl kredito, lizingo. Galite atsidurti ir tokioje situacijoje, kuri gundo lengvu uždarbiu ar grobiu.

ŽUVYS

Kitą savaitę būsite kūrybingi, intuityvūs, filosofiški, tačiau stokosite praktiškumo ir iniciatyvos. Gali būti, kad susipainiosite tarp įvairių pasirinkimų, skirtingų požiūrių. Nuomonės kaitaliojimą aplinkiniai gali palaikyti jūsų nesubrendimu, nors veikiausiai jūs tiesiog ieškote gilesnio supratimo, kas yra teisinga, prasminga.