5 klevų pasodinimas davė pradžią projekto vykdymo darbams

MEDZIAI SODINAMI__3Trečiadienį Tilžės gatvėje, šalia senųjų Šilutės miesto kapinių, buvo pasodinti penki klevai. Medeliai čia pasodinti neatsitiktinai – prasidėjo daug diskusijų sukėlusio Šilutės miesto istorinės dalies kraštovaizdžio (želdinių) tvarkymo projekto darbai.

Klevai pasodinti vietoje, kurioje kažkada buvo augę medžiai. Sodinukai jau gerokai paaugę, siekia keturis metrus. Vienas medelis, kartu su jam pasodinti reikalingais darbais atlikti kainavo apie 140 Eur.

Projektą vykdo, numatytus želdinių tvarkymo darbus atlieka UAB „Šilutės komunalininkas“, kurio darbininkai paruošė vietą medeliams, iškasė duobes. Klevus į Šilutę atvežė ir pasodino UAB „Klaipėdos želdiniai“.

„Šilutės komunalininko“ direktorius Audrius Benkunskas sakė, kad tai tik pirmieji darbai, kuriais visuomenei norima parodyti, kaip atrodys medeliai bei kaip pasikeičia vaizdas gatvėje juos pasodinus.

Šią vasarą mieste planuojama pasodinti dar 25 medelius. Kitus medžių tvarkymo darbus ketinama atlikti rudenį. Greitu laiku senuosius Tilžės ir Lietuvininkų gatvės medžius turėtų įvertinti dar viena ekspertų komisija.