5 Lietuvos miestai, kuriuos verta aplankyti 2016-aisiais

IMG 7826Tam, kad pakeliautum ir pasisemtum naujų įspūdžių, nereikia krūvos pinigų. Užtenka savaitgalio, geros nuotaikos ir puikios kompanijos – naujų įspūdžių galima rasti visai šalia. Pristatome penkis Lietuvos miestus, kuriuos šiemet verta aplankyti ne tik dėl juose vykstančių renginių, bet ir prisiminti, kokia įvairi yra Lietuva. Šie miestai prisistatys ir turizmo parodoje „Adventure 2016”.

Kelionių portalas Theculturetrip.com praėjusiais metais Šilutę įvardino kaip vieną gražiausių Lietuvos miestų. Išties – jei dar nebuvote ar tik pravažiavote, tai laikas kiek ilgiau stabtelėti įdomios architektūros pamario mieste.

Miesto puošmena – Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia, kurios bokštas šviečia iš tolo. Teigiama, kad ji buvo laikoma viena gražiausių Rytų Prūsijos evangelikų liuteronų bažnyčių. Čia pamatysite ir didžiausią Lietuvoje laikrodį. Miesto priklausymas Vokietijai paliko neišdildomą žymę – mieste stovi vokiečių valdymą menantis Hugo Šojaus dvaras, pašto pastatas, buvęs kalėjimas, kuriame dabar veikia mokomasis viešbutis.

Daugiau apie tai skaitykite 15min.lt straipsnyje „5 Lietuvos miestai, kuriuos verta aplankyti 2016-aisiais“.