5 Priežastys Kodėl Verta Rinktis Laikrodį

Prieš Pirmąjį pasaulinį karą laikrodis buvo laikomas moterišku papuošalu. Tačiau karo metu kariai neturi laiko paieškoti kišeninio laikrodžio. Taigi, vyriškų laikrodžių naudojimas tapo akivaizdus. Po karo ši nauja laikrodžių dėvėjimo forma perėjo į civilinį gyvenimą. Pradžioje visuomenė šaipėsi iš šios idėjos kaip iš kvailosios mados, tačiau vyrų rankinukai greitai tapo norma, o kišeniniai laikrodžiai pasenusiais. Šiandien kai kurie skeptikai gali teigti, kad laikrodžiai tampa atgyvena. Galų gale, kritikai klausia, kodėl vyrui reikia laikrodžio, kai jis lengvai gali patikrinti laiką savo telefone.

Štai 5 priežastis, kodėl turėtumėte dėvėti laikrodį:

1.Ne telefoną, o laikrodžius naudokite laikui sekti.

„Dėl to, kad turiu telefoną, man nereikia laikrodžio” – tai dažnas atsakymas iš kartos, kuri šiuo metu kelia abejones nuolatinio mobilaus telefono naudojimo neigiamais poveikiais. Tiesa yra ta, kad nuolat šurmuliuoti kišenėje ieškant telefono tik tam, kad patikrintumėte laiką, atrodo nepraktiška.

Trumpas žvilgsnis į savo riešą yra elegantiškas būdas stebėti laiką pasimatymo ar susitikimo metu. Neužmirškime, ištraukti telefoną pokalbio metu yra tiesiog nemandagu.

Kitos situacijos, kai patartina paslėpti telefoną – paplūdimys, laidotuvės ar vestuvės, o laikrodis yra daug subtiliau ir patogiau pasitikrinti laiką.

2. Laikrodžiuose ne tik tikslus laikas, bet ir kitos naudingos funkcijos.

Bet koks daiktas, įkvėptas kariuomenės, turi funkcionalų panaudojimą. Tai tinka ir rankiniams laikrodžiams.

Pirmą kartą juos pradėjo naudoti 19 amžiaus kariuomenė, siekdama sinhronizuoti manevrus karo metu. Nuo to laiko specializuoti laikrodžiai buvo naudojami jūrų gelmėse nardant ir oro erdvėje skraidant aviatoriams.

Sudėtingas laikrodis suprojektuotas su funkcijomis, viršijančiomis tik laiko rodymą. Du populiariausi funkcionalumai yra chronografas, leidžiantis laikrodžiui veikti kaip laikmačiui, ir mėnulio fazės indikatorius, kuris rodo, kurioje mėnulio ciklo dalyje yra mėnulis.

Geriausi laikrodžiai nenaudoja naujausių mikroschemų. Jie veikia išradinga mechanine laikrodžių technologija, kuri yra senesnė nei elektra. Taigi, kai jūsų mobilusis telefonas išsikrauna – galite pasitikėti technologija, kuri veikia ant jūsų riešo.

Vienas iš didelių laikrodžio pranašumų – ypač palyginti su išmaniuoju telefonu – tai, kaip ilgai jis gali veikti lauke. Daugelis laikrodžių yra sukurti taip, kad jie arba varomi judesio energija, arba naudoja mažą energijos kiekį iš baterijos. Įsivaizduokite keletą metų priežiūros nereikalaujančio laiko nustatymo… palyginkite tai su išmaniuoju telefonu, kurį reikia įkrauti kas  keliolika valandų!

3. Laikrodis tai ir stiliaus išraiška.

Vyrui priimtinų juvelyrikos dirbinių diapazonas yra ribotas. Yra tik trys pagrindinės rankos papuošalų detalės – rankinis laikrodis, stilingos sagos ir paprastas vestuvinis žiedas.

Be pagrindinės savo funkcijos, laikrodžiai lengvai leidžia išreikšti savo stilių. Jie yra saviraiškos forma – atspindintys nuotykio, pavojingumo ir sporto dvelksmą, priklausomai nuo laikrodžio modelio.

Vadinkite tai, kaip norite, tačiau viena iš pagrindinių priežasčių dėvėti laikrodį yra tai, kad kokybiškas laikrodis yra vyrui ekvivalentiškas sužadėtuvių žiedui.

Laikrodis neapsiriboja tik laiko matavimu. Tai tradicijos ir istorijos simbolis, įkapsuliuotas į ekspoziciją su didžiu meistriškumu.

4. Geras laikrodis yra ne tik dovanos galimybė – tai ir privaloma paveldėjimo dalis.

Nepaisant to, kokia yra jūsų nuomonė apie gyvenimo pabaigą, mes visi sutinkame, kad žmonės gali gyventi per prisiminimus tų, kurie juos pažinojo.

Laikrodžių nuosavybė iš skirtingo laikotarpio yra prisiminimas apie tuos, kurie gyveno prieš jus. Turint jų laikrodžius, iš tikrųjų apie juos galvojate. Tai viena iš geriausių priežasčių dėvėti laikrodį – tęsti tradiciją. Paimkite savo giminės laikrodį su meile, ir dėvėkite jį su didžiuliu pasididžiavimu.

Laikrodžių kolekcija yra ir palikimas. Ji neprivalo būti verta didelės sumos – tačiau savo laikrodį palikti kam nors, kas jums rūpi, yra esminių vertybių, kurios jums buvo svarbios, perdavimas.

5. Tikrinkite laiką laikrodžiu – ne išmaniuoju laiko ryjimo šuliniu.

Patikrinti savo laikrodį galite nepatraukdami kitų žmonių dėmesio. Jei norite per susitikimą patikrinti laiką ir iš kišenės ištraukiate telefoną visų akivaizdoje… dabar visi susitikimo dalyviai žino, kaip nuobodu jums yra. Laikrodis leidžia subtiliai pasitikrinti laiką, nesignalizuojant, kad turite svarbesnių reikalų.

Nuo saulės laikrodžio dienų žmonės naudojasi prietaisais, matuojančiais laiką. Jie primena, kad mūsų laikas yra ribotas. Dėvimas laikrodis teigiamai veikia požiūrį į laiką.

Laikrodis yra daugiau nei paprastas prietaisas. Tai yra vyro neatskiriamoji detalė ir simbolis, atspindintis tradiciją, istoriją ir meistriškumą. Menai, kuriais sukurti laikrodžiai, yra išsamūs ir kūrybiški, atspindintys aukščiausią žmogaus išradingumo lygį. Laikrodžiai yra ne tik dovanos, bet ir palikimo dalis, perduodanti vertybes ir tradicijas. Be to, dėvint laikrodį, galima išlaikyti subtilumą ir stilių, nepritraukiant per daug dėmesio. Tai taip pat puiki galimybė pridėti įdomumo savo išvaizdai.