90-metį senolė pasitiko su dainomis ir šokiais

90 mete su PiluteTrečiadienį nuvykę į atokiame gamtos kampelyje įsikūrusius senelių globos namus „Senjorų Eldoradas“, patekome į įspūdingą šventę – čia buvo susirinkę visi gyventojai, rėmėjai iš Vokietijos bei Šilutės rajono savivaldybės atstovai. Koncertavo Žemaičių Naumiesčio folkloro ansamblis „Pilutė“ su vadove Adma Baltutiene priešakyje.

Garbingoje vietoje, salės viduryje, sėdėjo Liudvika Kačėnienė. Pasirodo, buvo švenčiamas jos gražus 90 metų jubiliejus. Iš pradžių Liudvika „Pilutės“ dainų klausėsi atsisėdusi, o vėliau vienam kolektyvo nariui pakvietus ji dar ir porą ratų šokio žingsneliu apsuko.

Gražios sukakties proga jubiliatę pasveikino „Senjorų Eldorado“ direktorė Laimutė Giedraitienė ir kolektyvas, gyventojai, svečiai iš Vokietijos Ursula ir Konrad Geesmann bei Annet ir M. Jorg Detlev Moritz.

„Šiandien dovanojame jums vitaminų su ženšeniu, kad galėtume atvažiuoti pas jus ir po penkių, ir po dešimties metų“, – linkėdamas sveikatos sakė Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

L.Kačėnienė, yra kilusi iš Tauragės rajono, vėliau gyveno Kretingoje, o į „Senjorų Eldoradą“ atsikraustė 2015 metų pavasarį. Įstaigoje dirbanti socialinė darbuotoja pasakojo, kad Liudvika yra labai aktyvi, visada pasipuošusi, pasitempusi, jos ir plaukai nudažyti, ir nagai lakuoti. Močiutė labai rūpinasi savo sveikata, todėl kiekvieną dieną sportuoja – rytais atlieka mankštą, kiekvieną dieną išeina pasivaikščioti. „Rudenį ji kiekvieną dieną pririnkdavo grybų“, – džiaugėsi socialinė darbuotoja.

Liudvika yra kompanijos siela, organizatorė, ji visą laiką suburia žmones. Tą įrodė ir švęsdama savo jubiliejų, nes prie bendro vaišių stalo ji sukvietė visus senelių namų gyventojus. Ant šventinio stalo būtinai turėjo būti silkė, kurią ji mėgsta labiau nei tortą.

Senolę su gimtadieniu sveikino ir vaikai, kurie norėjo, kad mylimos mamos ir močiutės gimtadiens būtų kuo įspūdingesnis, įsimintinesnis. Liudvika labai džiaugėsi gražia savo gimtadienio švente ir buvo dėkinga visiems ją surengusiems.