90-ojo jubiliejaus proga – sveikinimai S. Subačienei

Jubiliejinio 90-ojo gimtadienio proga Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Žebelienė, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūno pavaduotojas Marius Stonys ir socialinio darbo organizatorė Oksana Kalitina pasveikino Šilutėje gyvenančią Stasę Subačienę.

O jubiliatė sveikintojus stebino savo energija, spinduliavo optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą. Pasakodama savo gyvenimo istoriją Stasė vardijo datas ir net istorinius įvykius, susijusius su įvykiais, itin svarbiais jos gyvenime, nenustygo vietoje ir neslėpė džiaugsmo sulaukusi svečių.

Gyvenimu ji niekuomet nesiskundė, dirbo pačius įvairiausius lauko darbus, kartu su vyru užaugino du sūnus ir dukterį. Niekuomet nesiskundė siųstais sunkumais, visada žiūrėjo tik į priekį ir stengėsi tokio pozityvaus mąstymo išmokyti ir savo vaikus.

Už tai gyvenimas, rodos, atsidėkojo. Jubiliatė iki pat šiol pati tvarkosi savo buitį, užsiima tuo, kas jai šiuo metu širdžiai miela, ir yra labai mylima savo šeimos. S. Subačienė pasidžiaugė, kad ji apdovanota 5 anūkais ir 3 proanūkiais.