Vos atvykus mus pasitiko didinga Trakų pilis, apsupta ežerų ramybės ir istorijos dvelksmo. Ekskursijos metu trys gidai įdomiai ir vaizdingai pasakojo apie pilies praeitį, valdovų gyvenimą, kovas bei legendas. Klausydamiesi pasakojimų jautėmės tarsi trumpam nusikėlę į senovės Lietuvą.
Dalyvavome dviejose edukacijose, kuriose ne tik sužinojome naujų dalykų, bet ir patys tapome kūrėjais. Susipažinome su taškavimo technika – dekoravome molinius dubenėlius, ant jų taškavome sakralinius ženklus. Gera savo rankomis kurti unikalius darbelius, o dar didesnis džiaugsmas – juos parsivežti namo kaip prisiminimą iš šios ypatingos dienos.
Po įspūdžių kupinos veiklos ragavome totorių nacionalinių patiekalų – gardžių kibinų su kvapniu sultiniu. Šiltas maistas ir jauki atmosfera leido pajausti šio krašto kultūrinį savitumą.
Grįžome šiek tiek pavargę, tačiau kupini įspūdžių, kurie dar ilgai išliks atmintyje.
Draugijos inf.






Rašyti atsakymą