Šilutiškė startavo šalies čempionate

Šilutės sporto mokykla praneša, kad sveikina Eveliną Budvytytę, kuri birželio 19 d. sėkmingai startavo Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionate Klaipėdoje.

Šilutiškė 1500 m kliūtinio bėgimo rungtyje iškovojo trečią vietą.

Sporto mokyklos inf.