A.Balčyčio algai naudos transportui skirtas lėšas

Balcytis DSC 0006Regis, pats likimas vis kiša koją vicemerui Algirdui Balčyčiui, kad jis už savo darbą Savivaldybėje negautų atlygio: spalio mėnesio posėdyje rajono Tarybai pagaliau pritarus mokėti vicemerui algą, tam pasipriešino Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje.

Paviešinus posėdžio sprendimus, Savivaldybėje netrukus gautas Vyriausybės atstovės Daivos Kerekeš raštas, jog toks rajono politikų sprendimas yra neteisėtas, mat iš anksto nebuvo numatyta, iš kokių Savivaldybės biudžeto lėšų jau nuo lapkričio A.Balčyčiui bus skaičiuojamas 3779 litų atlyginimas ir 1771 litas socialinių mokesčių.

Tačiau A.Balčyčio toks posūkis visai negąsdina.

Sprendimą dėl antrojo mero pavaduotojo atlyginimo rajono politikai priėmė spalio mėnesio posėdyje. Tačiau Vyriausybės atstovė D.Kerekeš įžvelgė Tarybos veiklos reglamento pažeidimą ir reikalauja sprendimą panaikinti.

Pasak D.Kerekeš, norint paskirti atlyginimą metų pabaigoje reikėjo pirmiau numatyti papildomas lėšas mero institucijai finansuoti. To padaryta nebuvo.

Vicemeras A.Balčytis vakar „Šilutės naujienoms“ sakė neįžvelgiantis, dėl ko turėtų jaudintis. Anot jo, lapkričio 28-osios posėdyje sprendimas dėl atlyginimo bus papildytas – jame bus numatyta, iš kur galima paimti lėšų.

Pasak merės D.Žebelienės, biudžeto galimybės iš anksto netikslintos todėl, jog spalio 28-ąją politikams toks sprendimas siūlytas jau trečią kartą. Kadangi ankstesniais kartais politikai jam nepritarė, nežinota, ar pritars šįkart.

Dabar laukiama kitą ketvirtadienį vyksiančio Tarybos posėdžio, kuriame ir turės būti priimtas sprendimas perkelti 10 tūkstančių litų, kurie buvo skirti Savivaldybės transporto išlaidoms, į mero institucijos sąskaitą.