A.Jakas parodė, kaip skęsta Pelkės ir Knygnečių gatvių gyventojai

image1„Šį ekspromtu nufilmuotą klipą pateiksiu rajono valdantiesiems, kurie jau kelis kartus atmetė mano paruoštą ir rajono Tarybai teiktą sprendimo projektą dėl Knygnešių g. infrastruktūros sutvarkymo. Tegul bus tai vietoj aiškinamojo rašto. Gal supras“, – sako neapsikentęs Šilutės rajono Tarybos narys Arvydas Jakas.

Vaizdo įraše matosi, kokias lietaus vandens balas tenka apeiti Knygnešių gatvės 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17 namų gyventojams, norintiems išnešti šiukšles, išeiti į šalia esančią Darbininkų gatvę. Vienintelis takelis, vedantis link buitinių atliekų konteinerių – apsemtas, šalia esantys žolynai skęsta vandenyje. Vienintelė išeitis – peršokant per balas eiti per automobilių  stovėjimo aikštelę.

„Šilutės naujienos“ primena, kad A.Jakas jau tris kartus rajono Tarybai pateikė sprendimo projekto „Dėl Šilutės miesto Pelkės g. projektavimo ir automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo prie daugiabučio namo, esančio Knygnešių g. 17, Šilutėje“. Tačiau politikai nesutiko, kad gatvės tvarkymo projektas būtų pradėtas rengti.

Pasak A.Jako, jis sprendimo projekte neprašo remontuoti ar rekonstruoti gatvę. Pelkės gatvė jau nuo 1996 metų yra pažymėta miesto bendrajame plane, tačiau realiai jos nėra. Ji gali būti įrengta tik parengus techninį projektą ir patogiu metu skyrus finansavimą jam įgyvendinti.

Ne kartą teikęs sprendimo projektą dėl gatvės projektavimo A.Jakas sakė, kad gyventojai jau pavargo nuo valdžios pažadų užbaigti jų namo aplinkos tvarkymą ir įvažiavimo įrengimą. Į kiemą vedanti gatvė ir automobiliams statyti skirta vieta po lietaus visada paskęsta. Dar blogiau, kad ir atliekų surinkimo konteineriai lietingu metu atsiduria tarsi saloje. Todėl dažnai šiukšles žmonės pila ne į konteinerius (nes iki jų nenubrenda), bet tiesiog po namo balkonais.

Daugiau apie tai skaitykite čia: