A.Skardžiaus dovanos – knygos apie tautos šviesuolius

SKARDZIUS KNYGOSPirmadienį Šilutėje dirbo Seimo narys Artūras Skardžius. Jis šį kartą aplankė Šilutės Vydūno gimnaziją ir Vilkyčių pagrindinę mokyklą, vėliau priiminėjo gyventojus savo priimamajame, aplankė rajono mero pavaduotoją Virgilijų Pozingį.

Sporto salė – tik gimnazijai

Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė susitikime su Seimo nariu A.Skardžiumi ir su jį lydinčiais rajono politikais – socialdemokratais Algirdu Balčyčiu bei Daiva Žebeliene norėjo įsitikinti dėl gimnazijos būsimai sporto salei statyti skirto finansavimo bei statybų pradžios. Dar visai neseniai ėjusi rajono merės pareigas D.Žebelienė ir A.Skardžius sakė, kad Seimo patvirtintame valstybės Biudžeto įstatyme yra patvirtinti 1,295 mln. Lt Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salės statybos pradžiai.

D.Žebelienė, prisiminusi, kiek kartų dėl šių lėšų teko važiuoti į Vilnių, dėkojo Seimo nariui A.Skardžiui už nuolatinę pagalbą, kad Šilutę pasiektų šie pinigai.

M.Stirbienė buvo patikinta, kad Valstybės investicijų fondo lėšos negalės būti panaudotos kaip nors kitaip, kaip tik sporto salės statybos pradžiai. Savivaldybė šių lėšų negalės panaudoti, pavyzdžiui, skoloms dengti ar kitoms statyboms ir remontams apmokėti.SKARDZIUS KNYGOS II

A.Skardžius gimnazijos bibliotekai padovanojo rinkinėlį knygų, kurios skirtos iškilioms mūsų tautos asmenybėms atminti: Vacio Bagdonavičiaus „Sugrįžti prie Vydūno“, Domo Kauno „Aušrininkai“, Napalio Kitkausko ir Laimutės Kitkauskienės „Kristijono Donelaičio memorialas Tolminkiemyje“.

Džiaugiasi vaikučiais

Toks pat rinkinėlis knygų atiteko ir Vilkyčių pagrindinei mokyklai. Knygas iš Seimo nario priėmė mokyklos direktorė Inga Kirkickienė.

Ji svečiams papasakojo apie mokyklos gyvenimą. Pasak direktorės, po renovacijos mokykloje šilta ir jauku. mokytis ir dirbti sudarytos geros sąlygos.

I.Kirkickienė pasidžiaugė šių metų mokyklos naujiena – ikimokyklinio ugdymo grupe (vaikų darželiu). Šią grupę jau lanko 20 vaikų nuo 3 metų amžiaus. Į darželį dar norėtų patekti 5 vaikučiai, tačiau jiems nebėra vietos. Darželį įsteigti padėjo ne tik rajono Savivaldybė, bet ir Vilkyčiuose veikiančios įmonės.