A.Stancikienė išbraukta iš konservatorių vienmandatininkų sąrašo

ELTASeimo narė konservatorė Aurelija Stancikienė, aktyvi kovotoja prieš nelegalias statybas Neringoje, užsitraukė savosios partijos nemalonę.

Parlamentarės pavardės nebeliko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vienmandatininkų rinkimų sąraše, rašo „Lietuvos žinios“.

Kalbama, kad A.Stancikienės, per ateinančius Seimo rinkimus pretendavusios kandidatuoti Šilutės-Pagėgių apygardoje, pavardę išbraukė pats partijos pirmininkas premjeras Andrius Kubilius.

„Sulaukiu siūlymų ir iš kitų partijų. Tačiau palikusi konservatorius kitur tikrai neketinu eiti“, – trečiadienį sakė Seimo narė. Ji taip pat teigė dar neapsisprendusi, ar iš viso kandidatuos į kitos kadencijos Seimą.

„Nematau tragedijos, jei mano kandidatūros apskritai neliks partijos sąraše. Jei tikrai labai norėsiu varžytis dėl mandato, nebus sunku ir tuos tūkstantį parašų surinkti“, – tikino politikė. Ji teigė iš viso dar neapsisprendusi, ar dalyvauti rinkimuose į naująjį Seimą.

Partijos sudarytai Atrankos grupei, techniškai dėliojančiai partijos kandidatų sąrašą, vadovaujantis Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas Jurgis Razma teigė, kad Šilutės-Pagėgių apygardoje jie įrašė vienintelę kandidatę – A.Stancikienę. Kodėl A.Stancikienės neliko sąraše po partijos pirmininko peržiūros, J.Razma prisipažino negalįs paaiškinti.

„Galbūt dėl to, kad jai siūloma kandidatuoti ir kitoje – Varėnos-Eišiškių apygardoje. Todėl norima pasvarstyti, kur geresnė laimėjimo perspektyva“, – spėjo grupės vadovas. Tačiau J.Razma pripažino, kad A.Stancikienei vis dėlto mielesnė Šilutė.

Plačiau – penktadienio, sausio 20 d. „Šilutės naujienų” laikraštyje.