A.Užkalnis įvertino Šturmų švyturio lygį

AAA-Sturmai-restorano-vaizdas-i-lauko-468x311Kritiškojo restoranų vertintojo Andriaus Užkalnio kelias užsuko ir į Kintų seniūnijoje, Šilutės rajone, Šturmų kaime esantį „Šturmų švyturio” restoraną.

Puikų įvertinimą mūsų krašto restoranui A.Užkalnis nurodė jau ir internetinio dienoraščio įrašo pavadinime: „Šturmų švyturys” rodo visam pamariui, kaip reikia”.

Vyras su skaitytojais dalinasi savo įspūdžiais:

„Labai norėjau, kad man čia būtų nepatikę: iš paiko užsispyrimo, nes nemėgstu restoranų, kuriuos visi prisispyrę man rekomenduoja, o apie Šturmų švyturį rašė ne vienas ir ne dešimt Laukinių Žąsų skaitytojų. Planas nepavyko – likau sužavėtas.

Šturmų švyturys yra prie Kuršių marių, buvusiame Kintų žvejybos uoste. Rasti nesunku (jau beveik privažiavus Ventės ragą, matosi prie vieškelio), tačiau toli nuo visų pagrindinių kelių: vien nuo Šilutės 23 km., o tu dar nuvažiuok į Šilutę, Lietuvos pakraštį.

Dalis restorano mėgėjų keliasi per marias iš Nidos (ypač kai pabosta Kuršių Nerijos maisto banalybė ir neviltis) ir paskui ilgai pasakoja vieni kitiems, kiek sumokėję už pasiplukdymą: vienam žmogui į vieną pusę bilietas kainuoja 40 litų. Prieš kelerius metus plaukėme iš Nidos aštuoniese ir sumokėjome kurortinio verslo atstovams 640 litų dar nepradėję valgyti. Kitam tiek užtektų susimokėti už dvi savaites atostogų kokiam Juodkrantės sandėliuke”.

Daugiau skaitykite čia.