A.Zuokas ir A.Jakas beria judėjimo TAIP sėklas Šilutėje

© silutesnaujienos.ltTuo pat metu, kai Šilutės konservatoriai Šilutės seniūnijos salėje grūmėsi dėl skyriaus pirmininko kėdės, kitoje šio pastato patalpoje vyko Vilniaus mero Artūro Zuoko susitikimas su gerokai jaunesniais žmonėmis, pasišovusiais kurti modernesnę Lietuvą.

Vilniaus krašte užgimusio judėjimo TAIP (tauta, atgimimas ir perspektyva) iniciatorius A.Zuokas mano, kad pats laikas telkti pajėgas artėjantiems Lietuvos Seimo rinkimams. Jau lapkričio mėnesį Vilniuje planuojama surengti visuomeninio – politinio judėjimo TAIP steigiamąjį susirinkimą ir pradėti kovą dėl Seimo mandatų ir perspektyvesnės valdžios kūrimo.

Prieš savaitę buvęs Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Arvydas Jakas dėl politinių nesutarimų su partijos vadovybe išstojo iš partijos. A.Jakas ėmėsi žygių burti naują politinę jėgą TAIP ir Šilutės rajone.

Į pirmąjį susitikimą su TAIP lyderiu A.Zuoku Šilutės seniūnijoje susirinko apie trisdešimt šilutiškių. Dažnas iš jų buvo matomi Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus susirinkimuose.

A.Zuokas šilutiškiams papasakojo apie kuriamą partiją, jos tikslus ir atsakingą liberalizmą, kuriuo Vilniaus meras su bendraminčiais žada grįsti naujosios politinės organizacijos ideologiją.

A.Jakas, kuris ketina būti vienu iš naujos liberalios partijos steigėjų, neatmeta galimybės, kad įkūrus naują partiją į ją gali pereiti nemaža dalis Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus narių.

Jo nuomone, naujo judėjimo pagrindu kuriamos partijos ideologija nenutols nuo liberalių idėjų. Liberalcentristinių pažiūrų žmonėms bus sudaryta galimybė rinktis: arba sekti senos partinės nomenklatūros pėdomis, arba pasukti pažangaus, atnaujinto judėjimo ir charizmatiško lyderio A.Zuoko keliu.