Abejingų nepaliekantis koncertas Šilutėje

Choras Jauna Muzika. Foto Rytis seskaitisLapkričio 25 dieną 18 valandą Šilutės pramogų ir kultūros centre

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais į Lietuvos miestų scenas choras „Jauna muzika“ grįžta su publikos simpatijas jau pelniusia pasaulio muzikos programa „Keliautojo užrašai“. Garsus nuo Afrikos ir Indonezijos iki Pietų Amerikos netrukus koncertuos ir Šilutėje.

DĖMESIO! GRUPĖMS TAIKOMOS NUOLAIDOS!

 

 Kelionių po pasaulį įkvėpta muzikinė programa – prieš metus vykusio jubiliejinio „Jaunos muzikos“ koncertų ciklo tęsinys. Nors kviestinių atlikėjų sąrašas šiemet mažesnis – chorui pritars Vytis Nivinskas (kontrabosas) ir Arkadijus Gotesmanas (mušamieji), tačiau programa pasipildė naujais kūriniais.

„Keliautojo užrašus“ šį sezoną išgirsti galės išskirtinai mažesnių miestų gyventojai. Ukmergėje ir Šilutėje pasaulio muzikos kūriniai skambės pirmą kartą. Didesniuose miestuose profesionalus kamerinis choras pasirodyti neplanuoja – būtent juose prieš metus kolektyvas šventė savo koncertinės veiklos dvidešimpenkmetį. Pats choro meno vadovas Vaclovas Augustinas taip pat pastebi, jog labai džiugu yra žiūrovų akyse matyti troškulį ir smalsumą, o ne persisotinimą.

Vienas pajėgiausių ir novatoriškiausių Lietuvos profesionaliųjų chorų „Jauna muzika“, vadovaujamas dirigento ir kompozitoriaus V. Augustino, jau 25 metus keliauja po pasaulį. Šiemet pabuvoję Kaliningrado Filharmonijos scenoje, koncertavę Vokietijoje bei paminėję „Lituanika“ skrydį Airijoje dainininkai visur sulaukė labai šiltos žiūrovų reakcijos.

Kolektyvas, nuo savo gyvavimo pradžios pasirodęs daugiau nei 15 šalių scenose, puikiai jaučia įvairių stilių, laikotarpių ir kraštų choro muzikos subtilybes.

Tuo galės įsitikinti klausytojai, užsukę į koncertus „Keliautojo užrašai“, kur bus atliekamos įvairių šalių ir stilių giesmės ir dainos. Be kūriniųĀiš Airijos, Filipinų, Ganos, Kinijos, Brazilijos, skambės ir V.Augustino lietuvių liaudies dainų išdailos.

Kita svarbi koncertinės geografijos kryptis – amerikiečių choro muzikos mega žvaigždės Erico Whitacre, latvių kompozitoriaus Eriko Ešenvalds bei kūrybiniame kelyje sutikto ir šįmet 80-ąjį gimtadienį švenčiančio estų kompozitoriaus Arvo Põrto originalūs kūriniai chorui.

Bilietų kaina: 5 €; Studentams, moksleiviams, žmonėms su negalia bei didesnėms nei 10 žmonių grupėms – 2,5 €;

Bilietai platinami: kultūros centro kasoje (I-IV: 15-18 val., V: 15-17 val., tel. 8 441 51518; 8 671 09696).
Išankstinė bilietų rezervacija tel. 8 441 51518 (9-15 val.).