Administracijos direktoriaus pavaduotojos sužinojo, ką dirbs

ALINA OVERLINGAITE 2Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Budrikis pagaliau išsiaiškino, ką veiks jo pavaduotojos – partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė Inesa Murauskienė ir Darbo partijos atstovė A. Overlingaitė.

Rajono Tarybos komitetuose politikai jau pritarė, kad būtų paskirstytos savivaldos sritys, už kurias bus atsakingos  pavaduotojos.

Administracijos direktoriaus pavaduotojai I.Murauskienei ketinama pavesti kuruoti Civilinės metrikacijos, Kultūros, Socialinės paramos, Švietimo, Vaiko teisių apsaugos bei Kanceliarijos skyrių, Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos skyriaus vyriausiojo specialisto – Savivaldybės gydytojo ir vyriausiojo specialisto – sanitarijos inspektoriaus, Gardamo, Juknaičių, Katyčių, Kintų, Rusnės, Saugų, Šilutės, Švėkšnos, Usėnų, Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijų darbą.

Administracijos direktoriaus pavaduotojai Alinai Overlingaitei ketinama pavesti kuruoti Ūkio, Kaimo, Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos, Architektūros ir urbanistikos, Planavimo ir plėtros skyrių bei Ūkio skyriaus Turto poskyrio, Gardamo, Juknaičių, Katyčių, Kintų, Rusnės, Saugų, Šilutės, Švėkšnos, Usėnų, Vainuto ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijų darbą.