Advento popietė Ramučiuose

Ramučių bibliotekoje vyko advento popietė „Kūčios – susikaupimas, tikėjimas ir šviesa“, skirta Lietuvos bibliotekininkų draugijos organizuotai akcijai „Bibliotekų knygų Kalėdos“. 2021 m. akcijos šūkis – „Šventinis gerumas kartu su knyga“.

Baigusios darbą renginio dalyvės sustojo bendrai nuotraukai.

Šis laikas pokyčių atneša ne tik gamtai, bet ir sielai. Advento ramybė ir susikaupimas veda į didžiąją šventę – Kalėdas. Šiuo laiku metus norime užbaigti ramiau, dovanodami vieni kitiems šventinį gerumą, prie jo pridedant dar ir knygą.

Ramučių bendruomenės moterys gausiai rinkosi į biblioteką, nešinos kankorėžių maišeliais, papuošimais. Bendruomenės nariai B. ir P. Stancikai parūpino žaliavos, reikalingos pinti advento vainikus, buvo paruošta krūvos eglių, pušų šakų. Moterys pynė vainikus, vėliau džiaugėsi savo kūrybos rezultatais, aptarė kur panaudos vainikus, prisiminė advento papročius. Jauniausi popietės dalyviai, pasipuošę šventine atributika, priminė, kad šventės jau visai arti. Baigusios darbą dalyvės nusifotografavo prie naujų bendruomenės sūpynių.

Renginio dalyvėms smagu buvo pabendrauti prie arbatos puodelio, skanauti Birutės Stancikienės pyragą. Laikas nepastebimai prabėgo aptariant bendruomenės veiklos planus. Bibliotekininkė supažindino su Lietuvos bibliotekininkų draugijos rengtu konkursu „Laiškas bibliotekininkui“. Konkurso dalyvė pasidalino įspūdžiais apie konferenciją „Biržiškos skaitymai‘21“. Susirinkusieji apžiūrėjo Milisentos Misevičiūtės (Klaipėda) fotografijų parodą iš kelionių po Boliviją.