Advento popietė

153Laikrodžiams skaičiuojant paskutines šių metų valandas žmonės skaičiuoja nuveiktus darbus, apžvelgia aplankytus tolimus kraštus.

Šilutės neįgaliųjų draugijos nariai taip pat 2017 metais nemažai keliavo, tad metus nutarė palydėti dideliu bendraminčių būriu aplankydami Klaipėdos jūrų muziejų, duris atvėrusį po restauracijos.

Į jau trečiają kelionę į Klaipėdos jūrų muziejų vėl teko vykti dviem autobusais, nes keliavo 75 draugijos nariai. Pirmas sustojimas – Klaipėdos jūrų muziejuje, kur grožėjomės delfinų ir jūros liūtų pasirodymu, daug įspūdžių paliko ir atnaujintas muziejus. Antrajam sustojimui buvo ruoštasi iš anksto, o didžiausias krūvis teko pirmininkei Laimai Micienei. Autobusai apsistojo Stragnų sodyboje, kur visus keliauninkus šiltai sutiko šeimininkai – ant serviruotų stalų jau garavo karšti pietūs.

Po pietų visiems buvo pateiktas siurprizas – visi apdovanoti floristikos būrelio ir jo vadovės Zinaidos Mikelionis gamintais suvenyrais. O pagrindinis – pirmininkės įsteigtas prizas – kibirėlis medaus atiteko M.Žiogienei. Sodyboje skambėjo ansamblio “Kvietkelis” atliekamos kalėdinės giesmės, eiles skaitė Lilija Žąsytienė ir Olga Matažinskienė. Už šias gražias akimirkas ir gardžius pietus esame dėkingi Stragnų sodybos šeimininkei ir jos komandai, o už kelionę – pirmininkei L.Micienei. Linkime ir ateinančiais metais nenurimti, organizuoti prasmingas keliones ir renginius.