Advento vakaras atgaivino juknaitiškių sielas

 juknaiciu adventas_vejuneGruodžio 8-osios vakaras Juknaičių bendruomenės namų vitražų salėje buvo skirtas meilei muzikai, dainai, šokiui, meilei menui. Juknaičių moterų vokalinis ansamblis „Vėjūnė“ (vadovė Jūratė Šukienė), kaip ir kasmet, sukvietė nemažą būrį dainininkų bei žiūrovų.

Juknaičių dainininkės dėkojo susirinkusiesiems ir nusprendė įtikinti visus, kad žmonės, kurie mėgsta dainavimą, klausosi muzikos, šoka ar tiesiog žavisi menu, tikrai neapsirinka. Tai naudinga kiekvienam.

„Yra posakis: „Muzika tarsi lietus nuplauna nuo sielos dulkes“. Žinoma, svarbiausia muzikos paskirtis – paliesti žmogaus sielą, tačiau mes tiesiog nesusimąstome, kad muzika ir gydo žmogaus kūną, veikia žmogaus sveikatą“, – tikino „Vėjūnės“ moterys.

juknaiciu adventas_vaikaiNuoširdžias dainas, apipintas prasmingais ir šmaikščiais dainininkių patarimais, dovanojo Šilutės mišrus vokalinis ansamblis „Mingė“ (vad. Regina Jokubaitytė), dainų kūrėja ir atlikėja Daiva Plikšnienė, Saugų moterų vokalinis ansamblis „Vakarė“ (vad. Danguolė Žilionienė), Rusnės moterų vokalinis ansamblis „Luotužė“ (vad. Aušra Šlažienė), vokalinis duetas iš Žemaičių Naumiesčio Sonata Vilčiauskienė ir Dalia Svirskaitė, Usėnų moterų vokalinis ansamblis „Smiltė“ (vad. Dalia Svirskaitė), Šilutės folkloro ansamblis „Verdainė“ (vad. Regina Jokubaitytė), Juknaičių pagrindinės mokyklos dainorėliai ir instrumentalistai.

Savo šokiais žavėjo Juknaičių seniūnijos vyresniųjų šokių grupė „Juknaičiai“ (vad. Loreta Černeckienė). Advento vakarą vainikavo visų atliekama bendra daina.

„Vėjūnės“ moterys dėkoja vakaro dalyviams bei žiūrovams, visiems, prisidėjusiems prie renginio organizavimo.

Tikimės, kad šie jaukūs, kupini meilės dainai, šokiui vakarai taps gražia adventine Juknaičių tradicija.