Advento vidudienis Ramučiuose

1 biblioteka_ramuciu_adventasŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale vyko advento vidudienis „Kūčios – susikaupimas, tikėjimas ir šviesa“, skirtas nacionalinei akcijai „Knygų Kalėdos“.
Ramučių bendruomenės moterys rinkosi į Ramučių biblioteką nešinos eglių, pušų šakomis, kankorėžių maišeliais, puošmenomis iš šiaudų.

Susėdusios prie stalo jos pynė advento vainikus, vėliau džiaugėsi savo kūrybos vaisiais. Vienos žadėjo vanikais puošti duris, kitos – stalą.3 biblioteka_ramuciu_adventas

Renginio dalyvėms smagu buvo pabendrauti prie arbatos puodelio. Jaunieji Ramučių bibliotekos lankytojai pradžiugino eilėmis apie adventą.

Bibliotekininkė Raimonda Lomsargytė supažindino su advento papročiais, burtais, spėjimais. Tuo laikotarpiu buvo populiaru žaisti įvairius žaidimus. Vienas iš jų – „Žiedo dalijimas“ – sužaistas su vaikais.

Bibliotekininkė R.Lomsargytė, papasakojusi apie nacionalinę akciją „Knygų Kalėdos“, ragino dovanoti bibliotekai knygų. Minėta akcija skatina bendrauti ir dalintis knygomis su tais, kuriems jų labiausiai trūksta.

Advento vidudienio dalyviai susidomėję apžiūrėjo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto studentų grafikos darbų parodą.