„Adventur“ parodoje  šilutiškiai šiemet pasirodė kukliau 

Po metų pertraukos šiemet vėl surengta tarptautinė turizmo paroda „Adventur“ buvo kur kas kuklesnė, nei ankstesniais metais, o Šilutės turizmo informacijos centro atstovai parodoje visai nedalyvavo.

B. Belchev „Šilutės naujienoms“ sakė, kad parodoje išties lankėsi mažai žmonių, bet jis džiaugiasi, kad nuvyko ir pristatė pamario kraštą, išdalijo ir nemažai Šilutės TIC parengtų lankstinukų.
Pranešama, kad šiemetinės parodos apimtys buvo kur kas kuklesnės dėl vis dar siaučiančios pandemijos.  
Šilutės turizmo informacijos centro direktorė Agnė Abramovičienė „Šilutės naujienoms“ sakė, jog nedalyvauti apsispręsta dėl kelių priežasčių: atsižvelgta ir į keliautojų įpročius, ir į tai, kad visą turizmą vis dar smarkiai riboja pandeminė situacija.

„Dalyvavimas tokio lygio parodose, stendų parengimas yra gana brangus dalykas, tad pasvarstę nutarėme, kad vargu ar dalyvavimas šiomis sąlygomis atneštų realią naudą. Ir tai pasitvirtino, kaip žinome, lankytojų šiemetinėje parodoje buvo kur kas mažiau, nei ankstesniais metais“, – sakė A. Abramovičienė.

Tiesa, pamario kraštas šiek tiek visgi buvo atspindėtas: parodoje dalyvavo žinomas mūsų krašto ornitologas Boris Belchev, ir šiame krašte dirbanti gidė Vilmantė Matutienė. Jie pristatė parodos lankytojams ornitologinio turizmo naujoves ir jau ne vienerius metus čia vykdomo projekto „Vėtrungių kelias“ maršrutus.

Kur kas kukliau nei įprastai, šiemet parodoje prisistatė ir kaimyninis Klaipėdos rajonas. Tačiau tenykščio turizmo informacijos centro darbuotojai visgi parengė stendą, pavadintą „Klaipėdos rajonas – 4 vandenų kraštas“. Jie pristatė Klaipėdos rajono pramogas, edukacijas, turistinius maršrutus.