Aiškėja investicinių projektų vykdytojai

KAIMO REIKALAI 3Dėl rajono verslininkų konkurencinės kovos Savivaldybė niekaip negali baigti dviejų investicinių projektų viešųjų darbų pirkimo konkursų: Vydūno gimnazijos sporto salės statybos ir Pakalnės upėje mažųjų laivų uosto statybos.

„Šilutės naujienos“ apie tai jau rašė straipsnyje „Vydūno gimnazijos sporto salės statybos stabdis – viešieji pirkimai“.

Gera žinia vydūniečiams: rugsėjo 10 dieną jau įvyko viešųjų pirkimų komisijos posėdis, kuriame, neoficialiomis žiniomis, konkurso laimėtoju pripažinta UAB „Hidrostatyba“.

Vydūno gimnazijos sporto salės statybos pradžiai šiemet LR Vyriausybė yra paskyrusi bemaž 1,3 mln. litų.

Visi su nerimu laukia 15 dienų apskundimo termino pabaigos – kad tik neatsirastų skundų, ir statybos pagaliau būtų pradėtos.

Gera žinia ir rusniškiams: Šilutės rajono teismas atmetė vienos rajono statybos įmonės skundą dėl Pakalnės upės mažųjų laivų uosto statybos viešųjų pirkimų konkurso rezultato, ir po kelių dienų baigsis teismo sprendimo apskundimo terminas.

Tikėtina, kad šį uostą statyti bus patikėta UAB „Šilutės polderiai“. Uosto statybai iš ES paramos lėšų jau paskirta per 6 mln. litų.