Aiškėja vis daugiau naktinių plėšikų darbelių

h iStock 000015386623SmallPrieš savaitę, trečiadienį, policija sulaikė net 8 jaunuolių, plėšusių automobilius, grupę. Aiškinantis jų padarytus nusikaltimus, it ylos iš maišo pradėjo lįsti kur kas daugiau tokių nusikaltimų, nei buvo žinoma iš pradžių.

Praėjusiame numeryje rašėme, kad magnetolas iš automobilių grobę du jaunuoliai įkliuvo trečiadienio naktį. Per kelias dienas policininkai sulaikė dar 6 jų bendrus.

Pareigūnai tvirtina, kad tokio rezultato pasiekta tik todėl, kad su policija glaudžiai bendradarbiavo šilutiškiai.

Trečiadienio naktį Vytauto g. gyvenantis šilutiškis, išėjęs į lauką, savo automobilyje aptiko du vaikinus, bandančius išimti magnetolą. Vyras užrakino mašiną centriniu užraktu ir pakvietė policiją. Netoliese buvę kiti paaugliai suspėjo pasprukti.
Po kelių minučių pareigūnai sulaikė du automobilyje „įkalintus“ 15-mečius – A.D. ir L.T. Jų kuprinėse rastos 3 automobilių magnetolos. Rytą buvo sulaikyti ir du pabėgusieji, vėliau – dar 4 jaunuoliai. Visi jie 14 – 17 metų amžiaus.

Visi jie apklausti, nustatyti dar 3 jų apiplėšti automobiliai. Visiems vaikinams pareikšti įtarimai ir skirtos įvairios kardomosios priemonės.

Pirmadienį paskelbus informaciją apie grupuotės darbelius, į policiją pradėjo kreiptis dar daugiau nuo jų nukentėjusių šilutiškių. Per pastarąsias dienas užregistruoti dar 6 analogiški nusikaltimai.

Paaiškėjo, kad prieš savaitę, pirmadienį, nukentėjo neužrakintą savo automobilį Šilutėje, Dariaus ir Girėno g. palikęs J.P. Iš „Audi 100“ buvo pavogta piniginė su pinigais ir nuolaidų kortelėmis.

Antradienį, birželio 4-ąją, apvogtą automobilį rado A.R.: iš „Opel Omega“, stovėjusio Šilutėje, Jaunimo al., pavogta magnetola ir užvedimo rakteliai.

Tą pačią dieną apvogtas ir Jaunimo alėjoje stovėjęs „Rover 216“, priklausantis G.M. Savininkė neteko kompaktinių diskų grotuvo ir skėčio.

Trečiadienio rytą magnetolos ir meškerės savo automobilyje „Renault Laguna“ neberado šilutiškė K.B. Moters transporto priemonė buvo palikta Šilutėje, Melioratorių alėjoje.

Trečiadienio rytas nemalonus buvo ir A.Š., kuris savo automobilyje „Suzuki Vytara“, stovėjusiame Šilutėje, Melioratorių al., neberado kompaktinių diskų grotuvo valdymo skydelio ir saulės akinių.

Trečiadienio naktį apvogtas ir I.G. automobilis „Peugeot 206“, stovėjęs Šilutėje, Melioratorių al. – savininkė pranešė, kad dingo magnetola.

Pareigūnai spėja, kad ir šie plėšimai – tos pačios grupuotės darbas, kad kai kurie šilutiškiai apiplėštus savo automobilius pamato ir į policiją kreipiasi tik dabar.