Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“

2015-12-10parsinesk kaledasŠių metų gruodžio 18 d. nuo 15 val. visoje Lietuvoje vyks akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“. Respublikos mastu akciją organizuoja LR Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija kartu su miškų urėdijomis. Gražia tradicija tapusi akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, šiais metais išsiskiria tuo, kad, Akcija išskaidoma į dvi dalis: viešąją ir uždarąją akcijas.

Viešosios akcijos metu, Šilutės miškų urėdijos miškininkai dovanos gyventojams eglių šakas: Šilutėje prie centrinės miesto Eglės (Lietuvininkų g. 6, Šilutė), Pagėgiuose prie centrinės miesto Eglės (Vilniaus g., Pagėgiai), Kintuose prie centrinės miestelio Eglės (Kuršių g., Kintai), Švėkšnoje prie seniūnijos Liepų aikštėje (Liepų aikštė 17, Švėkšna), Vainute aikštėje prie bažnyčios (Baranausko g., Vainutas) ir Ž.Naumiestyje Pergalės aikštėje (Pergalės aikštė, Ž.Naumiestis).

Uždarosios akcijos metu miškininkai lankysis ir dovanos vaikams Kalėdas: gruodžio 10 dieną – Saugų vaikų globos namuose ir gruodžio 17 dieną – Pagėgių vaikų globos namuose. Miškininkai kviečia ateiti ir parsinešti Kalėdas į savo namus.