Aknės gydymas: efektyvumas ir eiga

 

shutterstock 124532071-e1508167508462-1600x1140Vis atsirandantys spuogeliai kamuoja daugybę žmonių – ir ne vien tik paauglius. Dažnai kova su akne būna varginanti, nes atrasti spuogų atsiradimo priežastis yra labai sudėtinga. Suaugusieji dažnai nesupranta, kodėl pasibaigus paauglystei neišnyksta ši su paauglyste siejama problema.

Jeigu išbandėte daugybę skirtingų kremų, šveitiklių, gelių, tačiau panašu, kad niekas nepadeda – užsiregistruokite konsultacijai pas savo srities specialistą. Pritaikius jums ir jūsų odos tipui tinkamą gydymą, atsikratysite ne tik spuogeliais, bet ir jų sukeltais randais. Taigi, kaip vyksta aknės gydymas specialisto kabinete?

Kosmetologui įvertinus jūsų odos tipą ir būklę, jums bus paskiriama tinkamiausia procedūra ir įvertinta gydymo trukmė. Prieš ir po procedūros jums bus suteikta profesionali konsultacija kaip aknės problemų išvengti ateityje. Estetikos ir mokymo centras „Kosmedija“ siūlo keletą skirtingų procedūrų, produktų ir efektyvių gydymo būdų, kurie pagaliau leis mėgautis skaisčia, lygia oda.

Procedūrų metu slopinama riebalinių liaukų veikla, mažinamas bakterijų aktyvumas ir uždegimas, naudojami produktai, kurie prisotinti vitaminu C – taip pašalinamos mirusios ląstelės, pagreitinamas audinių atsinaujinimas, stimuliuojama medžiagų apykaita ir t. t.