Aktuali žinia keliaujantiems traukiniais – atnaujinti metiniai traukinių tvarkaraščiai

„LTG Link“, „Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė, turi svarbių žinių keliaujantiems traukiniais – nuo gruodžio 13 d., sekmadienio, įsigalioja nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai.

„Iššūkių dėl koronaviruso netrūksta, tačiau žinome, kad šį etapą įveiksime, todėl reikia žvelgti pirmyn ir planuoti ateities darbus. Vienas iš jų – metinių traukinių tvarkaraščių atnaujinimas. Juos tobulinome atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus, kruopščiai analizuodami keliaujančiųjų srautus ir modeliuodami ateities prognozes. Siekiame, kad, įveikus koronavirusą, į keliones žmonės leistųsi patogiu ir gamtai draugiškiausiu būdu – traukiniais“, – pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Susipažinti su naujaisiais tvarkaraščiais keleiviai gali internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, informacija taip teikiama paskambinus informacijos centro telefonu +370 700 55 111 ir „LTG Link“ feisbuko paskyroje. Bendrovė atkreipia dėmesį, kad nauji metiniai tvarkaraščiai pradės galioti su dėl pandemijos optimizuotais reisais.

Žemiau pateikiama trumpa, pagal maršrutus suskirstyta pokyčių atmintinė, aktuali regiono keliautojams. Taip pat pridedami naujieji traukinių tvarkaraščiai.

Vilnius–Klaipėda

Šiek tiek koreguojami išvykimo laikai, didinant intervalus tarp reisų, taip pat numatyta  daugiau sustojimų Jonavoje, Kėdainiuose, Telšiuose ir Plungėje. Keliautojams iš šių miestų bus patogiau pasiekti Vilnių ar Klaipėdą.

Klaipėda–Šiauliai–Radviliškis

Ankstinamas reisas iš Klaipėdos į Radviliškį dienos metu. Traukinys iš pajūrio į Radviliškį pajudės 14:50 val., ir leis keliautojams iš Plungės, Telšių ar Šiaulių patogiau pasiekti Radviliškį.

Klaipėda–Šilutė–Klaipėda

Šiuo metu maršrute dėl remonto darbų vykdoma eismo pertrauka, planuojama, kad jai pasibaigus kelionės dienos metu dėl naujųjų tvarkaraščių bus dar patogesnės: pirmadieniais–ketvirtadieniais, 12:10 val,. iš Klaipėdos kursuos traukinys į Šilutę, o 13:40 val. – iš Šilutės į Klaipėdą.

Atnaujinti Klaipėda–Šilutė–Klaipėda tvarkaraščiai, kurie įsigalios pasibaigus kelio remonto darbams, bus paskelbti atskirai.

traukiniai