Aktyvios Vainuto stovyklautojų dienos

Vainuto gimnazijos stovyklautojai intensyviai keliavo visą savaitę.

Veiklas pradėjo išvyka į Šilutės kultūros centro robotikos užsiėmimus, kur edukatoriai pademonstravo daug įdomybių.

Policijos komisariate bendruomenės pareigūnė Simona Cibauskaitė papasakojo apie policininko amuniciją, jų darbo svarbą. Stovyklautojai energiją išliejo žaidimų aikštelėje Šyšos saloje.

Antrą dieną vyko edukacijos Tauragės bibliotekoje, kur stovyklautojai pasigamino knygų skirtukus iš gamtinės medžiagos. Vaikams pristatytos bibliotekos paslaugos, parodytos interaktyvios knygutės, spektaklis.

Amatų centre Veiviržėnuose stovyklautojai susikūrė savo geros nuotaikos puodelį, aplankė poilsio zoną, orientacinius labirintus. Daug emocijų patyrė apsilankę Dionizo Poškos Baublių muziejuje ir Bijotų dvaro vandens malūne, kur sužinojo muziejaus istoriją, apie malūnininko darbą.

Labiausiai vaikai laukė išvykos į Klaipėdą, nes dauguma nebuvo keliavę traukiniu. P. Domšaičio galerijoje susipažino su menininko darbais, kūrė peizažus. Laikrodžių galerijoje sužinojo apie pirmuosius kalendorius ir pasigamino savo kalendorius.

Paskutinės dienos prabėgo gimnazijoje per virtualius akinius stebint vandenyno pasaulį ir batutų parke „Skypark“ Klaipėdoje.

Aldona JUKNIENĖ, mokytoja