Akušerijos – ginekologijos skyrius uždaromas remontui

LigonineSkubame išsklaidyti Šilutėje sklandančius gandus, kad naikinamas Šilutės ligoninės Akušerijos – ginekologijos skyrius.

Tiesa tokia: po poros savaičių bus pradėtas šio skyriaus remontas.

Ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus pacientus ramina, jog skyrius bus uždarytas tik trumpam – maždaug porai mėnesių. Per tą laiką bus atliktas kosmetinis remontas, mat kapitaliai šio skyriaus remontuoti dar nereikia. 1978 metais pastatytame korpuse įrengtas skyrius yra ne kartą atnaujintas.

Pasak D.Steponkaus, prieš porą metų Šilutėje dirbti pradėjęs ir vadovavimą Akušerijos – ginekologijos skyriui perėmęs gydytojas Arvydas Savulionis iš karto neslėpė, jog norėtų rasti darbą arčiau sostinės, mat yra kilęs iš Vilniaus. Dabar jis išvažiuos dirbti į Trakų medicinos įstaigas.
Šilutės ligoninės vadovas sako, kad bus skelbiamas konkursas Akušerijos – ginekologijos skyriaus vedėjo pareigoms eiti, ir tikimasi, kad į Šilutę atvyks dirbti ne mažiau pacientų mėgstamas medikas.

Šilutės ligoninė informuoja:

Vos pabaigus Vidaus ligų skyriaus remonto darbus, ligoninėje pradedami kiti.

Nuo liepos 3 dienos prasidės III korpuso trečio aukšto remonto darbai – bus tvarkomos Akušerijos – ginekologijos skyriaus patalpos.

Apgailestaujame, tačiau laikinai nuo birželio 30 dienos stabdomos stacionarios akušerijos ir nėštumo patalogijos paslaugos.

Stacionarios ginekologijos paslaugos bus teikiamos Chirurgijos skyriuje, skiriant tris ginekologines lovas pacientams.

Informuojame, kad Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus budintis gydytojas organizuos gimdyvių, kurios pačios atvyks į ligoninę, pervežimą į VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės Akušerijos – ginekologijos departamentą.

Atsiprašome už nepatogumus. Ačiū už supratingumą!

VšĮ Šilutės ligoninės administracija