Akylas tauragiškis sustabdė girtą vairuotoją

Policijos pareigūnams saugumas keliuose yra didžiausias prioritetas. Deja, kai kurie vairuotojai prie vairo sėda apsvaigę nuo alkoholio, yra neatsakingi, nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimų, kelia didžiulę grėsmę sau ir kitiems eismo dalyviams.

2023 m. balandžio 17 d., apie 20.52 val. Tauragėje, Gedimino gatvėje, budrus gyventojas pastebėjo po kelią iš vienos eismo juostos į kitą įtartinai manevruojantį automobilį „VW Passat“.

Nepabūgęs akivaizdžiai neblaivaus vairuotojo, blokuodamas kelią ir naudodamas garsinį signalą, jis sustabdė šį automobilį, atidarė jo dureles, iš užvedimo spynelės ištraukė raktelius ir apie tai nedelsiant pranešė policijos pareigūnams.

Prie „VW Passat“ vairo sėdėjusiam tauragiškiui, gim. 1986 m., alkoholio matuokliu buvo nustatytas 4,03 promilės girtumas, o teisės vairuoti jis net nebuvo įgijęs.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Policija vis dažniau sulaukia pilietiškų gyventojų pranešimų apie neblaivius vairuotojus, sėdančius prie vairo. Ačiū jums!

Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedelsiant praneškite policijos pareigūnams.

Tauragės AVPK inf.