„Alfa Romeo” „skrydis” į sodybos kiemą

 Be pavadinimoNaktį iš penktadienio į šeštadienį apie 2 val. Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Ciparių kaime automobilis „Alfa Romeo 156” nuvažiavo nuo kelio ir pralaužęs sodybos tvorą ir tujų gyvatvorę trenkėsi į medį ir sustojo prie pat namo sienos.

Nevaldomas automobilis skriejo viršydamas greitį, kelio vingyje nuvažiavo į šalikelę ir kelis šimtus metrų važiavo pakelės grioviu kol galiausiai bandant iš jo išvažiuoti rėžėsi į medį ir atsitrenkęs į sodybos tvorą atsidūrė prie pat namo sienos.

Triukšmą išgirdę sodybos šeimininkai išėjo į kiemą pasižiūrėti kas nutiko. Savo kieme rado du 35-36-erių iš automobilio iškritusius jaunuolius. Vyrai gulėjo šalia automobilio.

Pirminiais duomenimis, neaišku, kuris iš sužalotojų vairavo, įtariama, kad automobilį vairavęs vyras pabėgo iš avarijos vietos palikęs sužeistus draugus.

Cipariškiai iškvietė medikus ir policiją. Netrukus atvykę medikai sužeistuosius išvežė į ligoninę. Išaiškėjo, kad avarijoje sužaloti du pusbroliai.

Nuo vyrų sklido alkoholio kvapas, aplink mėtėsi alkoholio tara. Vietiniai kalbėjo, jog sprukęs vairuotojas galėjo būti vieno iš sužeistųjų brolis.

Tikslias avarijos aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.