Andrius ir Rička prašo Šilutėje įrengti paplūdimį

PLIAZASDaugelis šilutiškių gerai žino pamėgtą maudymosi vietą Šyšoje, prie užtvankos, aukščiau spirito gamyklos. Šioje Šyšos vietoje vanduo skaidriausias, o ir gylis tinkamas paplaukioti. Deja, nei čia, nei niekur kitur Šilutėje, nėra normalaus paplūdimio, kuriame šilutiškiai galėtų pailsėti, naudodamiesi net ir kaimų paplūdimiuose jau seniai įprasta infrastruktūra: automobilių stovėjimo aikštele, suoleliais, stalais, laužavietėmis, persirengimo kabinomis, tualetais.

Ne kartą šilutiškių keltą problemą savivaldybės vadovams vėl ryžosi priminti du miestelėnai, pasivadinę Andriumi ir Rička. Jie į Savivaldybę atsiuntė laišką, adresuotą merei ir jos pavaduotojams, ir išdėstė pageidavimą prie minėtos užtvankos įrengti miestelėnams patogų ir saugų paplūdimį.

Laiške, skirtame merei Daivai Žebelienei ir vicemerams Algirdui Balčyčiui bei Šarūnui Laužikui, Andrius ir Rička rašo: „Turim didelį, didelį prašymą. Matom, kad naujoji valdžia ėmėsi aktyviai keisti rajono veidą. Nors Šilutė pristatomas kaip vandenų kraštas, tačiau viešosios poilsio erdvės prie vandens nėra. Puikus pliažas yra prie Nemuno Rusnėje, tačiau šilutiškiai norėtų turėti savo pliažiuką, nes, pavyzdžiui, mamos su mažais vaikais ar paaugliai neturi galimybės nuvykti į tolimesnius pliažus.PLIAZAS NAUJI 3

Tad norim paprašyti valdžios, ar negalėtumėte miestui padaryti dovaną ir už Europos pinigėlius įrengti normalų pliažą prie užtvankos, Šyšos upėje, aukščiau spirito varyklos. Būtų puiku, jeigu ten atsirastų suoliukai su staliukais, vietos šašlykinėms pasistatyti, pakrantėse papilta smėliuko… Manom, kad visi miestelėnai saugotų ir tausotų šią vietą. O jeigu dar būtų įrengta smėlio tinklinio aikštelės, tai išvis ši vieta taptų rojaus kampeliu šeimoms pailsėti… Labai, labai Jūsų prašome“.

Šis laiškas nenugulė giliai į stalčių. Bemaž tą pačią dieną, kai jis pasiekė Savivaldybę, D.Žebelienė kartu su vicemeru A.Balčyčiu rado kelias minutes aplankyti laiške minėtą vietą.

Rajono vadovai mano, kad į Andriaus ir Ričkos pageidavimą reikėtų įsiklausyti. Šilutėje tikrai yra per mažai viešųjų erdvių, kuriose miestelėnai galėtų praleisti laisvalaikį.

A.Žebelienė sakė įpareigosianti Savivaldybės administraciją surinkti informaciją apie laiške minėtos teritorijos nuosavybę ir apie galimybes šioje vietoje įrengti paplūdimį ir poilsio aikšteles.

A.Balčytis sakė norėtų asmeniškai susitikti su Andriumi ir Rička, todėl kviečia juos apsilankyti Savivaldybėje ir kartu padiskutuoti apie paplūdimio ir aktyvaus poilsio aikštelės viziją.