Liepos 6 d. 19:00
Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčia
TAU BET KOKIOS SUTEMOS ŠVIESIOS
Vilniaus miesto savivaldybės choras JAUNA MUZIKA (meno vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas)
PROGRAMOJE – Vaclovo Augustino kūriniai:
Ąžuolėli šimtašaki
Great art Thou, O Lord
Cantate Domino
Hymne à St. Martin
Priesakai sūnui
Jerusalem, surge
Tau bet kokios sutemos šviesios
Du dob dob
Tykus tykus
Anoj pusėj Dunojėlio
Taikos dvasia
Tėvyne mūsų
♪♫♪
Liepos 11 d. 19:00
Kuršių marių pakrantė (Kintai, Uosto g. 12)
GARSŲ EGZOTIKA
GIUNTER PERCUSSION
PROGRAMA
Nebojsa Zivkovic – Trio Per Uno
Steve Reich – Music For Pieces of Wood
Astor Piazzolla – Libertango
J. B. Smith – Conga Mix
Mark Ford – Afta Stuba
Matt Savage – Desert Celebration
Valerie de Naranjo – Wenda Kanawa
Minoru Miki – Marimba Spiritual
♪♫♪
Liepos 17 d. 20:00
Didžioji Kintų bažnyčia
GLOSTANČIOS STYGOS
Kintų muzikos festivalio orkestras
Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO atlikėjai
PROGRAMOJE – Wojciech Kilar, Henryk Mikołaj Gorecki, Michael Nymann, Peter Gregson, Karsten Gundermann, Max Richter ir Gediminas Gelgotas
♪♫♪
Liepos 18 d. 20:00
Palangos Kurhauzas
GARSO GYVYBĖ
Kintų muzikos festivalio orkestras
Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO atlikėjai
PROGRAMOJE – Wojciech Kilar, Henryk Mikołaj Gorecki, Michael Nymann, Peter Gregson, Karsten Gundermann, Max Richter ir Gediminas Gelgotas
Bilieto kaina 10 Eur
♪♫♪
Liepos 30 d. 20:00
Liudviko Rėzos kultūros centro koncertų salė, Juodkrantė
DEDIKACIJA BEETHOVENUI
DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas), GLEB PYŠNIAK (violončelė), SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas)
PROGRAMA
Ludwig van Beethoven – Fortepijoninis trio D-dur, op. 70 Nr.1 („Vaiduoklio trio“)
Ludwig van Beethoven – Fortepijoninis trio B-dur, op. 97 („Erchercogo trio“)
Bilieto kaina 10 Eur
♪♫♪
Rugpjūčio 1 d. 19:00
Didžioji Kintų bažnyčia
SVETIMI NAMAI
DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas), GLEB PYŠNIAK (violončelė), SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ (fortepijonas)
PROGRAMA
Anatolijus Šenderovas – Dialogas smuikui ir violončelei
Cesar Cui – Orientale iš ciklo Kaleidoskopas, op.50
Anatolijus Šenderovas – Daina ir šokis
Leopold Godowski – Nocturnal Tangier
Joseph Achron – Sher op. 42
Jascha Heifetz – Ponce Estrellita
Aaron Copland – Ukulele Serenade
George Gershwin – Summertime (Leonido Mieldažio aranžuotė)
Benny Goodman – Air Mail Special, Sing Sing Sing (Leonido Mieldažio aranžuotė)
Prieš koncertą 17:30 Kintai Arts rezidencijoje vyks Matvejaus Vaisbergo paveikslų parodos atidarymas.
♪♫♪
Rugpjūčio 2 d. 17:00
Didžioji Kintų bažnyčia
DAINUOJANTI VASARA
Vokalo meistriškumo kursų baigiamasis koncertas
Vadovės Auksė Marija Petroni ir Giedrė Zeicaitė, koncertmeisterė Edita Zizaitė
♪♫♪
Rugpjūčio 7 d. 22:00
Didžioji Kintų bažnyčia
VITRUVIJAUS ŽMOGUS
Senosios muzikos ansamblis CANTO FIORITO
PROGRAMA
Thomas Tallis – If You Love Me
Orlando di Lasso – Ad te levavi oculos meos
Giovanni Pierluigi da Palestrina / Francesco Rognoni – Vestiva i colli
Adrian Willaert – Confitebor tibi Domine
Josquin des Prez – Mille regretz
Tomás Luís de Victoria – Ave Maria caelorum à 5
Cristóbal de Morales – Asperges me á 5
Jacques Arcadelt – O Pulcherrima mulierum
Gilles Binchois – Triste plaisir
Hieronymus Praetorius – Wie lang o Gott in meiner Not
William Byrd – Miserere mei, Deus
♪♫♪
Rugpjūčio 8 d. 12:00
Saugų evangelikų liuteronų bažnyčia
VITRUVIJAUS ŽMOGUS
Koncertas vaikams
Senosios muzikos ansamblis CANTO FIORITO
♪♫♪
Rugpjūčio 14 d. 20:00
Didžioji Kintų bažnyčia
MIŠKE. GARSO EKOLOGIJA
Kompozitorių rezidencijos dalyvių kūrybos koncertas
Šiuolaikinės muzikos ansamblis SYNAESTHESIS: Vytenis Gurstis, Artūras Kažimėkas, Monika Kiknadzė, Pranas Kentra, Karolis Variakojis ir Marta Finkelštein
PROGRAMOJE – Beata Juchnevič, Justina Šikšnelytė, Kevin Lang, Yiorgis Sakellariou
♪♫♪
Rugpjūčio 22 d. 10:00-22:30
Didžioji Kintų bažnyčia
KONCERTAS-MARATONAS
Dalyvauja:
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)
Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV)
Amiram Ganz (smuikas, Austrija)
Styginių kvartetas „Mettis“
Ieva Prudnikovaitė (sopranas)
Almas Švilpa (bosas)
Raimundas Butvila (smuikas)
10–12 val.
Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)
Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV)
Raimondas Butvila (smuikas, Lietuva)
Styginių kvartetas „Mettis“: Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas),
Karolis Rudokas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė)
PROGRAMA
Johannes Brahms – Fortepijoninis kvintetas f-moll op. 3
Antonín Dvořák – Sonatina op. 100 smuikui ir fortepijonui
Johannes Brahms – visi Vengrų šokiai
12.15–15.15 val.
Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)
Amiram Ganz (smuikas, Austrija)
Rokas Vaitkevičius (violončelė, Lietuva)
PROGRAMOJE – Franzo Schuberto kūriniai:
Sonatina smuikui ir fortepijonui D-dur
Sonatina smuikui ir fortepijonui g-moll
Sonatina smuikui ir fortepijonui a-moll
Fantazija smuikui ir fortepijonui C-dur
Fortepijoninis Trio Nr. 1. B-dur, op. 99
Rondo brilliant h-moll op. 70 smuikui ir fortepijonui
Sonata smuikui ir fortepijonui A-dur op. 120
Fortepijoninis trio Nr. 3
Noktiurnas Es-dur op. 100
Fortepijoninis trio Nr. 2 Es-dur
17.30–19.30 val.
Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)
Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas, Lietuva)
Raimondas Butvila (smuikas, Lietuva)
Almas Švilpa (bosas, Vokietija/Lietuva)
Styginių kvartetas „Mettis“: Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas),
Karolis Rudokas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė)
PROGRAMA
Robert Schumann – Vokalinis ciklas „Moters meilė ir gyvenimas“ op. 42
Richard Strauss – Sonata smuikui ir fortepijonui Es-dur op. 18
Maurice Ravel – Vokalinis 3 dainų ciklas bosui „Don Kichotas“
Camille Saint-Saëns – Fortepijoninis kvintetas a-moll
20.00-21.00 val.
Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)
Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV)
Ieva Prudnikovaitė (mecosopranas, Lietuva)
Almas Švilpa (bosas, Vokietija/Lietuva)
PROGRAMA
Modest Mussorgsky – Vokalinis ciklas bosui „Mirties dainos ir šokiai“
Aleksandr Glazunov – Uvertiūra „Karnavalas“ op. 45 (aranž. fortepijonui keturioms rankoms de Gauteur)
M. Musorgskij – vokalinis ciklas „Vaikų kambarys“
21.15–22.15 val.
Atlikėjai:
Alexander Paley (fortepijonas, JAV)
Pei-Wen Chen (fortepijonas, JAV)
Styginių kvartetas „Mettis“: Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas),
Karolis Rudokas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė)
PROGRAMA
Antonín Dvořák – „Slavų šokiai“ dviem fortepijonams
Antonín Dvořák – Styginių kvintetas A-dur, op. 81
Bilieto kaina:
koncertai nuo 10:00 ir 12:15 val. – 10 Eur
koncertai nuo 17:30, 19:30, 21:15 – 15 Eur
visos dienos abonementas – 25 Eur
♪♫♪
PARODOS KINTAI ARTS REZIDENCIJOJE
- Liepos 6–31 d. Tarptautinio tapybos plenero paroda „Migruojantys paukščiai“ (vad. Valentinas Varnas)
- Rugpjūčio 1–13 d. Matvejaus Vaisbergo paveikslų virtuali paroda „Svetimi namai“
- Nuo rugpjūčio 14 d. – Martyno Pekarsko darbų paroda