„PRISIJUNGUSI LIETUVA“ ATVYKSTA Į ŠILUTĘ – SPALIO 17 D.

Spalio 17 d. nuo 9 val. iki 12val. Šilutės miesto gyventojai ir svečiai bus kviečiami į „Prisijungusi Lietuva“ paviljoną Šilutės turgavietėje (Cintjoniškių g. 11A).

Paviljone galėsite pabendrauti su režisieriumi ir televizijos laidų vedėju Vyteniu Pauliukaičiu ir jaunimo nuomonės formuotoja Laura Judickaite – Lauritta. Žinomi žmonės dalinsis savo patirtimis, kaip ir kada pradėjo naudotis internetu bei išmaniaisiais įrenginiais, kvies asmeniškai pasikalbėti ir padiskutuoti apie išmaniąsias technologijas, jų naudą.

Renginio žiūrovai kartu su Vyteniu Pauliukaičiu ir Laura Judickaite – Lauritta galės įsiamžinti foto būdelėje ir gauti momentinę nuotrauką NEMOKAMAI. Visi, aplankę „Prisijungusi Lietuva“ paviljoną, bus apdovanoti simboliniais projekto suvenyrais. Norintys – turės galimybę vietoje užsiregistruoti į skaitmeninio raštingumo mokymus bibliotekoje.

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – padėti žmonėms nemokamai išmokti naudotis internetu ir skaitmeniniais įrenginiais. Pradedantiesiems įgauti praktinių įgūdžių, o pažengusiems sustiprinti jau turimas žinias. Kiekvienoje mokymų programoje akcentuojama, kaip saugiai ir visapusiškai sklandžiai naudotis teikiamomis skaitmeninių technologijų ir interneto naudomis.

Kviečiame atrasti naujas galimybes ir turiningai praleisti laiką!