Ansamblis „Kvietkelis“ svečiavosi Tauragėje

neigalieji tauragejeKvietimas iš Tauragės nė kiek nenustebino Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės Laimos Dulkytės, nes mūsų draugija įpratusi kviestis į savo organizuojamus renginius kitų rajonų neįgaliuosius, mus visus sieja nuoširdūs ryšiai su kaimynais.

Šį kartą tauragiškiai pakvietė mūsų ansamblį „Kvietkelis“ į jų „Svajos“ ansamblio 25-metį. Šventiniame renginyje dalyvavo ne tik Tauragės savivaldybės atstovai, bet ir Jurbarko, Pagėgių savivaldybių neįgalieji. Daug gražių ir šiltų žodžių išgirdo ansambliečiai, gėlių jūra, suvenyrai, padėkos raštai – visa tai „Svajos“ dainininkams ir jų vadovui skyrė šventės svečiai.

O Šilutės neįgaliųjų draugijos pirmininkė L.Dulkytė linkėjo: „Tegul būna Jums gera kartu, tegul groja muzika, skamba daina, o jūsų kiekvieną žingsnelį tegu saugo balto angelo skleidžiama šviesa…“

Ansamblio „Kvietkelis“ dainininkės dovanojo kiekvienam po baltą angelą ir atliko tris skambias dainas, vadovaujant Antanui Kmitai. Skambėjo visų dalyvių bendros dainos, vaišinomės, sukomės rateliuose, tarp ansamblių vadovų vyko muzikinės rungtys.

Už šią draugišką popietę esame dėkingi Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkui Kęstučiui Petkui. Tegul ši graži draugystės juosta tarp kaimyninių rajonų jungia mus ir toliau.