Ant darbininko užvirto vamzdis, medikai kovoja dėl jo gyvybės

r11Ankstų pirmadienio rytą nelaimė darbe ištiko įmonės „Šilutės automobilių keliai“ darbuotoją. 38 metų vyras patyrė daugybinius kūno sužalojimus, kai ant jo užvirto sunkus kanalizacijos vamzdis.

Įmonės vadovas Almutas Dumašius pasakojo, kad nelaimė įvyko 7.55 valandą ryto. Į darbą atvykęs M.J., drauge su krovėju į sunkiasvorę mašiną aikštelėje krovė kanalizacijos vamzdžius – ruošėsi juos vežti į objektą, kur vykdomi darbai. Tačiau, dėl kol kas neaiškių priežasčių, pakrauti vamzdžiai nebuvo laiku ar tinkamai pririšti ir vienas jų ėmė slysti žemyn. Tai pamatęs M.J., remiantis pirmine informacija, bandydamasis išsigelbėti nuo griūties, šoko iš KAMAZ-o kabinos, tačiau pabėgti nespėjo – vamzdis atriedėjo tiesiai iki jo ir parbloškė vyrą ant žemės.

Į įvykio vietą skubiai iškviesti Šilutės greitosios medicinos pagalbos medikai. Vyras išvežtas į Šilutės, o vėliau – į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Jo būklė, „Šilutės naujienų“ žiniomis – sunki, buvo atlikta skubi operacija.

„Pakuotėje vamzdžiai sudėti po keturis. Mašina turbūt jau buvo beveik pakrauta, todėl reikėjo imti ne pilną pakuotę. Nežinau, kodėl buvo imta visa, galbūt taip buvo susitarta su krovėju. Ir pats bandau suvokti, kodėl įvyko tokia nelaimė. Labai gaila žmogaus“, – po pietų kalbėjo A.Dumašius.

Dėl įvykio Šilutės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kodėl įvyko nelaimė, aiškinasi ir Valstybinė darbo inspekcija.