Ant gaisrą gesinusio vyro užkrito deganti lenta su vinimis

per-gaisra-sveksnoje-ant-vyro-uzkrito-lenta-61693773Šeštadienį Švėkšnoje kilus gaisrui gelbėti aplinkinių pastatų ir gesinti degančio ūkinio pastato atskubėjęs kaimynas išvežtas į ligoninę.

gaisriuks20.29 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Švėkšnoje, Gintaro g. dega ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą atskubėjo trys ugniagesių automobiliai. Kilus panikai, gesinti gaisro puolė kaimynai, tačiau vienam jų per neatsargumą pačiam prireikė medikų pagalbos.

Medikams į gaisravietę teko vykti du kartus. Pirma medikai atskubėjo apžiūrėti mergaitės. Pirminiais duomenimis, degančio pastato savininko dukra blogai pasijuto dėl šoko.

Gaisras sveksna 8Apžiūrėję paauglę medikai išvyko, tačiau vėl skubėjo atgal – ant gaisro gesinti strimgalviais puolusio vyro nukrito lenta su surūdijusiomis vinimis. Viena jų vyrui susmigo į petį.

Gesinimo darbus apsunkino tai, kad miestelyje įrengtose vandentiekio sistemose buvo per silpnas spaudimas. Teko kviesti papildomas ugniagesių pajėgas, kad atvežtų daugiau vandens.

Spėjama, kad gaisrą galėjo sukelti vaikai, nes pastate elektros nėra.