Ant „Šilutės naujienų“ bangos – jau 10 metų!

kaledos pas sarunaLietuvoje 2013-ieji – tarmių, sveikatingumo, Dariaus ir Girėno skrydžio, 1863 metų sukilimo, Mažosios Lietuvos ir kitokių sukakčių metai.

Šie metai ypatingi ir „Šilutės naujienų“ redakcijai: šiemet – mūsų jubiliejus! Tad skelbiame 2013-uosius laikraščio 10-mečio metais ir pakviesime visus į mažiausiai dešimt renginių.

2003 metų vasario viduryje skaitytojus pasiekė naujo laikraščio pirmasis numeris. 10 metų šis laikraštis neša į skaitytojų namus didžiausią naujienų bangą Šilutės rajone, o redakcija džiaugiasi, kad daugėja ir skaitytojų, norinčių gauti tradicinį „Šilutės naujienų“ laikraštį, ir interneto svetainės silutesnaujienos.lt lankytojų.

Kaip Jums padėkoti, mieli mūsų gerbėjai?

Sveikindami šimtus prenumeratorių ir laikraščio pirkėjų, tūkstančius interneto svetainės lankytojų, dešimtis prekybininkų, padedančių Jums, mieli skaitytojai, įsigyti „Šilutės naujienas“, gausų būrį reklamos davėjų ir ištikimų pagalbininkų, pranešančių įvairiausių naujienų, kiekvieną šių metų mėnesį norime visus pamaloninti tradiciniais ir naujais redakcijos renginiais.

Taigi 2013-uosius – „Šilutės naujienų“ dešimtmečio metus – būkime dar arčiau vieni kitų ir susitikime 10-yje renginių!

Sausį tradiciškai norime nusilenkti Pamario krašto kultūros kūrėjams, prasmingų tradicijų puoselėtojams ir nepailstantiems naujų originalių idėjų įgyvendintojams. Šiemet 9-ąjį kartą kartu su Savivaldybės vadovais pagerbsime kultūros renginių organizatorius renginyje „Atverkime dvasios turtų skrynią“.

Vasaris – laikraščio gimtadienio mėnuo – bus pažymėtas akcija prenumeratoriams ir popiete su skaitytojais.
Pavasarį jau dešimtą kartą pakviesime rajono moteris, merginas ir mergaites į jubiliejinį krepšinio 3×3 turnyrą „Pavasaris 2013“. Laikas burti komandas, treniruotis ir, kaip visada, aistringai pakovoti krepšinio aikštėje!

Balandį – juokų mėnesį – planuojame nuotaiką pakelti žaisminga ir taiklia karikatūrų paroda iš politikų gyvenimo.
O gegužę minimą Spaudos dieną pateiksime staigmeną kolegoms ir visai Lietuvai!

Jau trečią vasarą pakviesime šilutiškius ir miesto svečius kurti bendrystės oazę jaukiame ir muzikaliame renginyje – „Burbuliatoriuje“. Beje, daugelį Lietuvos ir ne vieną užsienio miestą užkariavęs „Burbuliatorius“ pripažintas vienu iš originaliausių renginių Lietuvoje, įtrauktas į įdomiausių Lietuvos renginių 100-uką, o „Šilutės naujienų“ inicijuojamas Šilutės „Burbuliatorius“ pripažintas muzikaliausiu „Burbuliatoriumi“. Tad kas antrą vasaros pirmadienį, 18.30 valandą, susitiksime parke prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, į muilo burbulus pakuosime vėją ir, klausydami muzikos, skęsime spalvotuose burbuluose…

Jau porą metų kvietėme skaitytojus Vaikų gynimo dienos proga pradžiuginti sergančius ir vaikų globos namuose augančius mažylius nertomis kepuraitėmis. Siūlome šią akciją tęsti ir šiemet. Ką šįkart megsime ir nersime, pagalvokime kartu ir birželį su dovanomis aplankykime mažuosius.

Dailininkus ir fotografus šiemet redakcija pakvies į keletą kūrybos konkursų.

Planuojame skanų pasirodymą sparčiai Lietuvoje garsėjančiame Žuvienės virimo čempionate.

Rudenį palydėsime medelių sodinimo akcija.

Tikimės, kad visa tai įgyvendinti padėsite Jūs visi, prisidėdami savo gera nuotaika, pasiūlymais ir, be abejo, aktyviu dalyvavimu.

Tegu šie metai tampa gerų naujienų ir puikių emocijų potvynio metais!

Pagarbiai – „Šilutės naujienų“ redakcija