Antrą kartą įkliuvo su kontrabandinėmis cigaretėmis

policija uniformaŠilutės rajono policijos komisariato pareigūnams jau antrą kartą įkliūva tas pats asmuo, gabenęs kontrabandines cigaretes.

Rugsėjo 1-ąją, apie 14.20 val. Šilutėje, Klaipėdos g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Renault Espace”, kurį vairavo 35 m. Šilutės seniūnijos darbuotoja. Su ja kartu važiavo ir 52 m. sugyventinis. Pareigūnams patikrinus automobilio saloną, jo viduje rasta 100 cigarečių pakelių „Fest”, 50 pakelių „Minsk Super Slim” su Baltarusijos Respublikos banderolėmis bei 20 pakelių „Compliment Super Slim 3” be banderolių.

Vyriškis prisipažino, kad cigaretės priklauso jam. Pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad jis visai neseniai jau buvo įkliuvęs už tokį patį pažeidimą: liepos 10-ąją buvo sulaikytas automobiliu gabenantis 160 pakelių cigarečių, nepažymėtų Lietuvos vyriausybės nustatyta tvarka.

Šiuo metu automobilis laikinai saugomas Šilutės r. policijos komisariato aikštelėje. Vyriškiui už tokį pažeidimą gresia nemaža bauda – nuo 5792 iki 14481 euro su šių prekių konfiskavimu ir su gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

* Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20270;
* Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61952;
* Bendruoju pagalbos telefonu 112.