Antrajame Zorbingo čempionate – daug prizų ir puikių emocijų

zorbingasSekmadienį Šilutės miesto stadione surengtas Zorbingo čempionatas sulaukė nemažai dalyvių. Renginio metu buvo žaidžiamas zorbingas 4×4 bei vyko šeimų futbolo 3×3 turnyras.

Gerų emocijų, geros nuotaikos tądien netrūko, o dar ir oras visus lepino.

Renginio organizatoriai – Šilutės moterų futbolo komanda „Blizgės“ bei VšĮ „Šilutės sportas“ – patenkinti renginiu ir neabejoja, kad kitais metais surengs ir trečiąjį Zorbingo čempionatą.

Zorbingas – smagus emocinis žaidimas, reikalaujantis ir nemažai jėgų. Žaidėjas, užsidėjęs didelį pripučiamą kamuolį, turi stengtis įmušti įvartį į varžovų vartus. Žaidime nėra taisyklių: gali bėgti, trenktis į varžovą, stotis ir toliau stengtis išplėšti savo komandai pergalę. Šis žaidimas smagus tuo, kad nepatirsi skaudžių sužalojimų, nes kamuolys apsaugo nuo visų smūgių.

zorbingas vyraiDalyvauti antrajame čempionate užsiregistravo šešios komandos. Jos suskirstytos į du pogrupius. Pirmajame dalyvavo „Melioratorių spyris“, „Vėjelis“ ir „Pamarys“, antrajame – „Bele kas“, „Šilutės šratasvaidžio klubas“ ir „Friday“. Sužaidus rato sistema, paaiškėjo, kas varžysis dėl prizinių vietų.

Dėl III vietos kovojo „Pamarys“ ir „Bele kas“ – bronzos medalius pelnė pastarieji.

Į kovą dėl I vietos stojo „Vėjelis“ ir „Friday“. Po varginančios kovos pergale džiaugėsi komanda „Vėjelis“. Jai pavyko apginti pernai iškovotą zorbingo čempionų vardą, tiesa, tąkart komandos pavadinimas buvo „Sniegelis“.

Visi žaidėjai gavo medalius, o prizininkai buvo apdovanoti ir papildomais prizais. „Vėjelis“ gavo 50 eurų kuponą apsilankyti Šilutės naktiniame klube „Golden Room“, II vietos laimėtojai „Friday“ gavo restorano „Rambynas“ šeimyninę picą bei „A2Z-training“ įsteigtą kvietimą dalyvauti ekstremaliame bėgime „Kiškių dauba“, kuris vyks liepos 16 dieną Šilutėje, prie stadiono.

zorbingas moterysŠeimų futbolas buvo žaidžiamas paprasto futbolo principu, o vienerios varžybos truko 10 minučių. Šeimos komandą sudarė 3 žaidėjai (tai galėjo būti ir senelis, ir močiutė, ir pusbroliai), bet komandoje privalėjo būti viena moteris ir vienas vaikas.

Šeimų turnyro nugalėtojomis tapo visos 6 dalyvavusios komandos. Visos jos apdovanotos atminimo statulėlėmis bei medaliais.

„Be jūsų nebūtų ir mūsų. Ačiū!“, – sako organizatoriai ir dėkoja visiems, padėjusiems surengti šį smagų renginį.